ipad 10 1

iPad 10. generacji to pierwszy tablet Apple z przednią kamerą na poziomej krawędzi

Nowy iPad 10. generacji to pierwszy model iPada, który ma przednią kamerę umieszczoną na poziomej krawędzi. Zobacz jak to wygląda.

Zgodnie z przewidywaniami, przednia kamera nowego iPada znajduje się teraz na środku prawej ramki urządzenia. Oznacza to, że trzymana poziomo lub podłączona do akcesoriów takich jak Magic Keyboard Folio, kamera znajduje się bezpośrednio na środku oczu użytkownika.

iPad 10. generacji to pierwszy tablet Apple z przednią kamerą na poziomej krawędzi ciekawostki iPad 10. generacji  Nowy iPad 10. generacji to pierwszy model iPada, który ma przednią kamerę umieszczoną na poziomej krawędzi. Zobacz jak to wygląda. ipad 10 4

Po raz pierwszy w iPadzie przednia kamera jest teraz umieszczona wzdłuż poziomej krawędzi. Jeśli użytkownicy wykonują połączenie FaceTime lub nagrywają wideo do mediów społecznościowych, zawsze będą patrzeć w stronę kamery. Przednia kamera Ultra Wide, z czujnikiem 12MP i 122-stopniowym polem widzenia, obsługuje funkcję Center Stage, która automatycznie obraca się i powiększa, aby utrzymać użytkowników w polu widzenia, gdy się poruszają.

Przednia kamera iPada 10. generacji jest identyczna jak w iPadzie dziewiątej generacji, z wyjątkiem wsparcia dla Smart HDR 3. Więcej na temat urządzenia możecie przeczytać w tym wpisie – Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji.

Nowe 11-calowe i 12,9-calowe modele iPada Pro nadal mają pionową przednią kamerę.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top