iPad Air 3 będzie kompatybilny z Apple Pencil? polecane, ciekawostki specyfikacja apple ipad air 3, kiedy premiera iPad Air 3, iPad Air 3 i apple pencil, ipad air 3, Apple  Wygląda na to, że nie będziemy musieli długo czekać na trzecią generację iPada Air i częściowo wiemy (prawdopodobnie) czego możemy się po nim spodziewać. iPadAir2.onetech.pl  1300x700

iPad Air 3 będzie kompatybilny z Apple Pencil?

Wygląda na to, że nie będziemy musieli długo czekać na trzecią generację iPada Air i częściowo wiemy (prawdopodobnie) czego możemy się po nim spodziewać.

Według najnowszego raportu, Apple zaprezentuje iPada Air 3 podczas marcowej konferencji prasowej, co jest również równoważne z zaprezentowaniem przez nich kolejnych wersji kolorystycznych Apple Watch.

Zaktualizowany reprezentant linii Air może pomóc w wyjściu z dołka tabletom Apple, ponieważ ich sprzedaż spadła o 25% względem poprzedniego kwartału. To chyba odpowiedni moment na prezentację, w końcu nie pojawił się podczas debiutu iPada Pro i mini 4. Tak czy owak, w tym roku powinniśmy ujrzeć kolejną odsłonę tabletu z tej serii.

Sprzęt zostanie zaprezentowany 14 marca bieżącego roku, choć data spotkania prasowego może się jeszcze zmienić w zależności od obecnie panujących okoliczności. Prawdopodobnie możemy spodziewać się wyświetlacza kompatybilnego z Apple Pencil, czterech głośników, układu scalonego A9X i diody doświetlającej dla aparatu głównego.

Obok Air 3 powinien zadebiutować również iPhone z 4 – calowym wyświetlaczem (5se), zmiany na pewno obejmą układ scalony i dodanie NFC dla Apple Pay. Apple nie zapomni również o nowych wariantach kolorystycznych swojego inteligentnego zegarka i nowych paskach. Podobno mają pojawić się paski wykonane z innego tworzywa niż dotychczas.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top