iPad Air 3 z 4GB pamięci operacyjnej, wyświetlaczem 4K i pojemną baterią polecane, ciekawostki szczegóły na temat iPad Air 3, specyfikacja iPad air 3, kiedy premiera iPad Air 3, ipad air 3, iPad 3, iPad, Apple  DigiTimes twierdzi, że trzecia generacja iPada Air zostanie wyposażona w wyświetlacz 4K, 4GB pamięci operacyjnej i pojemniejszą baterię względem poprzednika. Jak zwykle informacje pochodzą z anonimowego źródła, więc ciężko określić ich prawdziwość. iPadAir23 1300x700

iPad Air 3 z 4GB pamięci operacyjnej, wyświetlaczem 4K i pojemną baterią

DigiTimes twierdzi, że trzecia generacja iPada Air zostanie wyposażona w wyświetlacz 4K, 4GB pamięci operacyjnej i pojemniejszą baterię względem poprzednika. Jak zwykle informacje pochodzą z anonimowego źródła, więc ciężko określić ich prawdziwość.

Skupmy się na chwilę na kluczowych informacjach, według nich Air (9,7?) będzie miał wyświetlacz o wyższej rozdzielczości niż większy Pro (12,9?). Mam wrażenie, że tym razem sprzęt będzie grubszy od poprzednika, co pozwoli na zamontowanie pojemniejszej baterii, która pozwoli na 10 godzin nieprzerwanej pracy.

Prawdopodobna data debiutu została ustalona na marzec, sprzęt zadebiutuje na tej samej konferencji, co iPhone 5se i nowe warianty kolorystyczne Apple Watcha. Szkic, który wcześniej wyciekł, pokazał, że iPad Air 3 może mieć również 4 głośniki i diodę doświetlającą jego aparat główny.

Tym razem Apple musi stanąć na wysokości zadania i wdrożyć wiele zmian, które przełożą się na zmianę tabletu na nowszy. Ostatni raport finansowy pokazał, że spadek sprzedaży iPada wyniósł 25%, więc w Cupertino powinni wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top