satelita

iPhone 13 będzie telefonem z łącznością satelitarną?

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce dla inwestorów podzielił się informacją mówiącą o tym, że iPhone 13 będzie mógł wykonywać połączenia i wysyłać wiadomości bez łączenia się z siecią komórkową.

Dzięki obsłudze tej technologii użytkownik iPhone 13 będzie mógł wysyłać wiadomości i wykonywać połączenia telefoniczne, nawet jeśli nie znajduje się w standardowym zasięgu repeatera 4G / 5G. Co więcej, Kuo spekuluje, że w przyszłości łączność satelitarna LEO będzie mogła być wykorzystywana również w Apple AR, Apple Car i innych akcesoriach Internetu Rzeczy produkowanych przez firmę.

iPhone 13 ze wsparciem dla systemu komunikacji satelitarnej LEO

iPhone 13 będzie telefonem z łącznością satelitarną? ciekawostki LEO, komunikacja satelitarna, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce dla inwestorów podzielił się informacją mówiącą o tym, że iPhone 13 będzie mógł wykonywać połączenia i wysyłać wiadomości bez łączenia się z siecią komórkową. apple satelita
iPhone 13 będzie telefonem satelitarnym?

Firma SpaceX Elona Muska wykorzystuje podobną technologię w satelitach Starlink, aby zapewnić szybki Internet na całym świecie. Dostawcą łączności satelitarnej LEO dla Apple najprawdopodobniej będzie Globalstar.

Analityk zauważył również, że Apple z optymizmem podchodzi do trendu w komunikacji satelitarnej, a nawet niedawno utworzono specjalny zespół do badania i rozwoju powiązanych technologii.

Jak Wam się to rozwiązanie podoba? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry