iphone13promax

iPhone 13 Pro Max – model dla wymagających

iPhone 13 Pro Max to smartfon firmy Apple, który został zaprezentowany we wrześniu 2021 roku. Model łączy w sobie innowacyjne funkcje, doskonałą wydajność.

Oprócz wydajności i innowacyjnych funkcji smartfon posiada aparat z imponującą jakością, stanowiąc tym samym jedno z bardziej zaawansowanych urządzeń mobilnych dostępnych na rynku.

iPhone 13 Pro Max - model dla wymagających ciekawostki iPhone 13 Pro max  iPhone 13 Pro Max to smartfon firmy Apple, który został zaprezentowany we wrześniu 2021 roku. Model łączy w sobie innowacyjne funkcje, doskonałą wydajność. iPhone13pro

Wyświetlacz dopasowany do Twoich potrzeb

iPhone 13 Pro Max ma 6,7-calowy wyświetlacz OLED typu Super Retina XDR z technologią ProMotion, która dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu od 10 do 120 Hz w zależności od treści i aktywności użytkownika. Wyświetlacz ma rozdzielczość 2778 x 1284 pikseli i zagęszczenie 458 pikseli na cal. Co istotne to fakt, iż dzięki warstwie Ceramic Shield jest on odporny na zarysowania i uderzenia.

Aparaty do zadań specjalnych

iPhone 13 Pro Max ma system czterech aparatów: aparat z obiektywem szerokokątnym o rozdzielczości 12 megapikseli i przysłonie f/1.5, aparat z obiektywem ultraszerokokątnym o rozdzielczości 12 megapikseli i przysłonie f/1.8, aparat z teleobiektywem o rozdzielczości 12 megapikseli i przysłonie f/2.8 oraz aparat TrueDepth do selfie i Face ID o rozdzielczości 12 megapikseli i przysłonie f/2.2. Aparaty mają wiele zaawansowanych funkcji, takich jak tryb nocny, portretowy, makro, panoramiczny, HDR, Dolby Vision, Cinematic Mode czy ProRAW. Dzięki temu fotografowanie czy też filmowanie w różnych trybach i warunkach oświetleniowych przestanie być wyzwaniem, a stanie się czystą przyjemnością. Warto dodać, że Aparat TrueDepth zapewnia nie tylko doskonałe zdjęcia typu selfie, ale także umożliwia korzystanie z funkcji rozpoznawania twarzy (Face ID) dla zabezpieczenia urządzenia.

Wydajność i procesor

iPhone 13 Pro Max napędzany jest przez potężny chip A15 Bionic z Neural Engine, co gwarantuje błyskawiczną prędkość działania i doskonałą wydajność. Aparat wykonujący obliczenia sztucznej inteligencji sprawia, że korzystanie z zaawansowanych funkcji fotograficznych (a także szeregu innych aplikacji) jest niezwykle płynne.

Bateria, która nie zawodzi

iPhone 13 Pro Max został wyposażony w baterię o pojemności 4352 mAh, która zapewnia do 28 godzin rozmów, do 25 godzin odtwarzania wideo lub do 95 godzin odtwarzania audio na jednym ładowaniu. Bateria obsługuje także szybkie ładowanie do 50% w 30 minut przy użyciu zasilacza o mocy 20 W lub więcej, a także bezprzewodowe ładowanie Qi i MagSafe.

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 143

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top