iPhone 6s Plus upokarza Galaxy S7 edge, Nexus 6P i Moto X Pure w teście wydajnościowym polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, test wydajnościowy, test, Nexus 6P, moto x pure, jak szybki jest galaxy s7 edge, iPhone 6s Plus, galaxy s7 edge czy iphone 6s plus, Apple  iPhone 6s Plus ponownie pokazuje, że jest królem smartfonów pod względem wydajności. Tym razem udało mu się bez problemu pokonać najnowszego Samsunga Galaxy S7 edge, Nexusa 6P i Moto X Pure. iPhone6s.1

iPhone 6s Plus upokarza Galaxy S7 edge, Nexus 6P i Moto X Pure w teście wydajnościowym

iPhone 6s Plus ponownie pokazuje, że jest królem smartfonów pod względem wydajności. Tym razem udało mu się bez problemu pokonać najnowszego Samsunga Galaxy S7 edge, Nexusa 6P i Moto X Pure.

Na poniższym filmie możemy zobaczyć jak ponad półroczny iPhone 6s Plus upokarza Samsunga Galaxy S7 edge, Nexusa 6P i Moto X Pure. Test polegał na uruchamianiu tych samych aplikacji jedna po drugiej na wszystkich czterech urządzeniach.

Jak widzicie powyżej iPhone 6s Plus okazał się o 17 sekund szybszy od Galaxy S7 edge i o ponad 20 sekund szybszy od Nexus 6P i Moto X Pure. Co Wy na to? Autorem testu jest Jerome Ortega.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry