Xiaomi wprowadza do sprzedaży powerbank z USB-C i szybkim ładowaniem ciekawostki Xiaomi, powerbank usb-c, power bank usb-c  Od dłuższego czasu mam powerbank Xiaomi i jestem z niego zadowolony, radzi sobie świetnie, a producent nie zwalnia tempa i wprowadza do swojej oferty kolejny model. Tym razem wyposażony w port USB ? C i szybkie ładowanie. XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Xiaomi wprowadza do sprzedaży powerbank z USB-C i szybkim ładowaniem

Od dłuższego czasu mam powerbank Xiaomi i jestem z niego zadowolony, radzi sobie świetnie, a producent nie zwalnia tempa i wprowadza do swojej oferty kolejny model. Tym razem wyposażony w port USB ? C i szybkie ładowanie.

Jego pojemność wynosi 10000mAh, a grubość nie przekracza 13 mm. Początkowo Chińczycy zaczęli o zewnętrznych baterii o pojemnościach 5200 i 10400mAh, a wraz z upływającym czasem pojawiły się ich lżejsze i cieńsze warianty.

Idealnym tego dowodem jest wydany wcześniej powerbank o pojemności 20000mAh z szybkim ładowaniem. Jest nie tylko cieńszy, ale i lżejszy od modelu z pojemnością 16000mAh, co pokazuje, że progres względem poprzednich jest widoczny gołym okiem.

Xiaomi wprowadza do sprzedaży powerbank z USB-C i szybkim ładowaniem ciekawostki Xiaomi, powerbank usb-c, power bank usb-c  Od dłuższego czasu mam powerbank Xiaomi i jestem z niego zadowolony, radzi sobie świetnie, a producent nie zwalnia tempa i wprowadza do swojej oferty kolejny model. Tym razem wyposażony w port USB ? C i szybkie ładowanie. Cc7TBWnUEAAfQxy result

Nowy model został zaprezentowany dzisiaj i kosztuje 22$ (86 zł) i według producenta jest w stanie 4 razy naładować iPhone’a 6, można nim również naładować iPada mini, ale tylko 1,5 raza. Jego pojemność pozwala również naładować Mi Note 2,5 raza.

Obecnie będzie dostępny tylko i wyłącznie w Chinach, nie ma żadnych informacji mówiących o jego dostępności poza państwem środka.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry