iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home? polecane, ciekawostki przycisk home, iphone 7 bez home, iPhone 7 bez fizycznego przycisku home, iPhone 7, Apple, 3d touch  Zdaniem analityka Gene Munstera, który powołuje się na bardzo wiarygodne źródła, kolejna generacja iPhone, czyli iPhone 7 może nie posiadać już fizycznego przycisku Home. iPhone7 1

iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home?

Zdaniem analityka Gene Munstera, który powołuje się na bardzo wiarygodne źródła, kolejna generacja iPhone, czyli iPhone 7 może nie posiadać już fizycznego przycisku Home.

Według Mustera, dzięki technologii 3D Touch, która zadebiutowała w iPhone 6s, Apple najprawdopodobniej już w kolejnej generacji iPhone całkowicie zrezygnuje z przycisku Home, który jak wiemy obecnie znajduje pod ekranem z przodu iPhone?a.

iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home? polecane, ciekawostki przycisk home, iphone 7 bez home, iPhone 7 bez fizycznego przycisku home, iPhone 7, Apple, 3d touch  Zdaniem analityka Gene Munstera, który powołuje się na bardzo wiarygodne źródła, kolejna generacja iPhone, czyli iPhone 7 może nie posiadać już fizycznego przycisku Home. iPhone7

Zapytacie, a z Touch ID? Nie martwcie się czytnik linii papilarnych nadal będziecie dostępny, ale ma zostać on przeniesiony na tył iUrządzenia. To nie wszystko.

Ponadto, według analityków iPhone 7 będzie posiadał szafirowy ekran, który jak nie trudno się domyślić będzie o wiele bardziej odporny na wstrząsy i zarysowania.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top