iphonese3

iPhone SE 3 jako pierwszy otrzyma długo oczekiwaną nowość

Według najnowszych wiadomości z łańcucha dostaw Apple, firma z Cupertino już przygotowuje nową wersję taniego smartfona iPhone SE 3, który jako pierwszy otrzyma długo oczekiwaną nowość.

Trzecia generacja iPhone’a SE ma być pierwszym smartfonem firmy, który otrzyma podekranowy skaner linii papilarnych.

iPhone SE 3 jako pierwszy otrzyma długo oczekiwaną nowość ciekawostki podekranowy skaner, iPhone SE 3 generacji, iPhone SE 3  Według najnowszych wiadomości z łańcucha dostaw Apple, firma z Cupertino już przygotowuje nową wersję taniego smartfona iPhone SE, który jako pierwszy otrzyma długo oczekiwaną nowość. iPHoneSE3
iPhone SE 3. generacji

Warto zaznaczyć, że do tej pory podekranowe skanery linii papilarnych były używane głównie z panelami OLED, co oznacza, że ​​nowy iPhone SE powinien dostać taki ekran. Technologia rozpoznawania odcisków palców pod wyświetlaczem LCD istnieje, rozwój w tym kierunku trwa, ale jeszcze nie zaczęła być masowo wykorzystywana w branży.

Źródła podają, że Apple wyposaży iPhone’a SE3 w ten sam system jednoukładowy, co seria iPhone 12. Oznacza to, że mówimy o platformie mobilnej Apple A14. Jeśli chodzi o cenę, iPhone SE3 zostanie wydany w dwóch wersjach – tańsza ma kosztować 499 dolarów, a droższa 699 dolarów.

W momencie premiery nowy iPhone SE będzie najtańszym iPhonem 5G w historii i może mieć duży wpływ na rynek smartfonów z Androidem.

Przypuszczalnie nowy produkt powinien pojawić się na wiosnę przyszłego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top