iPhone stał się najlepiej sprzedającym się smartfonem w Chinach ciekawostki sprzedaz w chinach, iPhone, chiny  Firma analityczna Counterpoint Research udostępniła dane dotyczące sprzedaży smartfonów w Chinach za październik 2021 roku. iPhone 1 1300x700

iPhone stał się najlepiej sprzedającym się smartfonem w Chinach

Firma analityczna Counterpoint Research udostępniła dane dotyczące sprzedaży smartfonów w Chinach za październik 2021 roku.

Jak się okazuje według najnowszych danych Apple stało się liderem na lokalnym rynku, wypierając Vivo, które uplasowało się na drugim miejscu.

Counterpoint Research zauważa, że ​​po raz pierwszy od grudnia 2015 roku Apple stało się największym dostawcą smartfonów w Chinach dzięki dużemu popytowi na iPhone 13.

iPhone stał się najlepiej sprzedającym się smartfonem w Chinach ciekawostki sprzedaz w chinach, iPhone, chiny  Firma analityczna Counterpoint Research udostępniła dane dotyczące sprzedaży smartfonów w Chinach za październik 2021 roku. sprzedaz

Sprzedaż marki wzrosła o 46% od września. To najwyższy wzrost odnotowany w październiku 2021 r. wśród wszystkich dostawców smartfonów w Chinach. Kolejnym czynnikiem, który przyczynił się do wzrostu Apple’a był upadek Huawei w wyniku sankcji USA.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top