iPhone X z portem USB-C sprzedany za 86 000 USD ciekawostki iphone x z usb-c, iPhone X, ebay  Zmodyfikowany iPhone X z portem USB-C, którym pisaliśmy kilak tygodni temy został sprzedawany na eBayu za 86 000 dolarów. iPhone USB C 1300x700

iPhone X z portem USB-C sprzedany za 86 000 USD

Zmodyfikowany iPhone X z portem USB-C, którym pisaliśmy kilak tygodni temy został sprzedawany na eBayu za 86 000 dolarów.

iPhone X został zmodyfikowany przez Kena Pillonela, studenta inżynierii robotyki. Autor zamieścił w sieci także wideo pokazujące wymianę gniazda Lightning na USB-C krok po kroku (znajdziecie je na dole wpisu). Po przeróbkach zmodyfikowany iPhone X z portem USB-C trafił na eBay, gdzie ostatecznie urządzenie zostało sprzedane za rekordowe 86 001 USD!

iPhone X z portem USB-C sprzedany za 86 000 USD ciekawostki iphone x z usb-c, iPhone X, ebay  Zmodyfikowany iPhone X z portem USB-C, którym pisaliśmy kilak tygodni temy został sprzedawany na eBayu za 86 000 dolarów. USB C

Zmodyfikowany iPhone X to model 64 GB z oryginalnym pudełkiem, ale bez akcesoriów. W ramach bonusu zwycięzca aukcji będzie mógł także porozmawiać z Pillonelem przez telefon przez 30 minut i porozmawiać o pierwszym na świecie iPhone’ie ze złączem USB-C .

Tymczasem wideo z przeróbką, które zamieściliśmy powyżej przekroczyło już 600 000 wyświetleń i zostało udostępnione w wielu witrynach na całym świecie.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top