OneTech13.04.2020
iPhone’y 12 Pro będą miały zupełnie nowy wygląd

W tym roku, Apple wyda cztery modele iPhone’ów, które obsługiwać będa sieci 5G, o tym wiadomo nie od dziś. Ale nie jest to najciekawsze.

Jak się okazuje dwa z nich (najprawdopodobniej modele Pro) będą miały „płaskie boczne ramki” ze stali nierdzewnej. Konstrukcja ma być bardzo podobna do iPada Pro najnowszej generacji – poinformował o tym dziennikarz Mark Gourman z Bloomberg, powołując się na źródła bliskie firmie.

Mark Gourmet zauważa, że ​​iPhone 12 Pro i Pro Max otrzymają płaskie ramki wykonane ze stali nierdzewnej zamiast zakrzywionych. Ponadto smartfony otrzymają także „płaskie wyświetlacze”, jak w iPhonie 5, zamiast zaokrąglonych, które używane są w nowych iPhone’ach.

Nowy raport Bloomberg potwierdza również pogłoski, że Apple doda skaner LiDAR do dwóch modeli i zmniejszy notch o około 30%.

Ponadto źródła Gourmet potwierdziły, że Apple opracowuje mniejszą i tańszą wersję inteligentnego głośnika HomePod. Według plotek firma wprowadzi nową kolumnę, lokalizator AirTags, zaktualizuje MacBooka Pro i iMaca, a także wypuści Apple TV do końca 2020 roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl