iphone13 10

iPhone’y 13 mają wadliwe ekrany?

Problemów z iPhone 13 i 13 Pro ciąg dalszy. W sieci pojawia się coraz więcej osób, które narzekają na ekrany tegorocznych smartfonów. O co dokładnie chodzi?

Problemem jest ekran, który nie reaguje na dotyk tak jak powinien. Liczba zgłoszeń wzrosła w ciągu ostatnich dość poważnie. Problemy zgłaszane są nie tylko na różnych forach, ale także na Twitterze.

Użytkownicy najnowszych smartfonów giganta z Cupetrino twierdzą, że ekran w ich telefonach (niezależnie od modelu) nie reaguje dobrze na polecenia i często wymagane jest ponowne uruchomienie urządzenia. W niektórych przypadkach użytkownicy są zmuszeni  nawet do wielokrotnego dotykania ekranu, aby wznowić prawidłowe działanie systemu dotykowego.

iPhone 13 | 13 Pro ma problem z ekranem?

iPhone’y 13 mają wadliwe ekrany? ciekawostki iPhone 13 Pro, iPhone 13, ekran nie raguje na dotyk, ekran iphone 13 pro nie reaguje na dotyk, ekran iphone 13 pro  Problemów z iPhone 13 i 13 Pro ciąg dalszy. W sieci pojawia się coraz więcej osób, które narzekają na ekrany tegorocznych smartfonów. O co dokładnie chodzi? iPhone13 9
Ekran iPhone 13 | 13 Pro nie reaguje na dotyk.

Co ciekawe, tak do końca nie jest jasne, czy to wina ekranów tegorocznych smartfonów, bo w sieci dostępne są także informacje o tym, że użytkownicy starszych smartfonów mają podobne problemy. Wszystko zaczęło się po aktualizacji do iOS 15.

Apple nie wydało jeszcze żadnego oświadczenia w tej sprawie, więc nie jest jasne w czym tkwi problem. My jednak gorąco wierzymy, że jest to wina samego oprogramowania, a nie urządzeń i problem zostanie rozwiązany w jeden z kolejnych aktualizacji systemów Apple.

Więcej o problemach w iPhone 13 | 13 Pro możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – pierwsze problemy i usterki w iPhone’ach serii 13.

A Ty zauważyłeś podobne problemy? Daj znam znać w komentarzach!

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry