maska

Apple naprawia błąd w iPhone 13, który uniemozliwiał odblokowanie smartfona za pomocą Apple Watch

Apple rozwiązało problem odblokowania iPhone 13 | 13 Pro za pomocą Apple Watch w iOS 15.1 beta 2. Teraz możesz używać zegarka zamiast Face ID i hasła.

Jednym z problemów użytkowników iPhone’a podczas pandemii jest niemożność odblokowania iPhone’a podczas noszenia maski. Apple rozwiązało problem – teraz smartfon rozpoznaje właściciela korzystającego z zegarka, podobnie jak MacBook. Wszystko fajnie pięknie, ale niestety z powodu błędu, który jest w pierwszej wersji iOS 15 funkcja ta nie działa u wielu właścicieli iPhone serii 13.

iOS 15.1 naprawia funkcję odblokowania iPhone za pomocą Apple Watch

Apple naprawia błąd w iPhone 13, który uniemozliwiał odblokowanie smartfona za pomocą Apple Watch ciekawostki odblokowanie iphone za pomoca apple watch nie dziala, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iOS 15.1, dlaczego nie dziala odblokowanie iphone za pomoca apple watch  Apple rozwiązało problem odblokowania iPhone’a 13 | 13 Pro za pomocą Apple Watch w iOS 15.1 beta 2. Teraz możesz używać zegarka zamiast Face ID i hasła. iOS14.5 maska

Na szczęście błąd został naprawiony w iOS 15.1 beta 2. Jeśli zatem chcesz skorzystać z nowości musisz na swoim smartfonie zainstalować najnowszą betę systemu iOS. Jak tego dokonać opiszemy w jednym z kolejnych wpisów.

Dla przypomnienia dodamy, że w iOS 15.1 beta 1 pojawiła się także zapowiadana na WWDC21 funkcja SharePlay. To nowość, która umożliwia udostępnianie muzyki, filmów podczas połączenia wideo FaceTime. Podczas oglądania sekwencja dźwiękowa i wideo jest synchronizowana dla wszystkich rozmówców, a każdy z nich może wstrzymać treść lub jakoś na nią zareagować.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top