iWALK Link Me Air - powerbank inny niż wszystkie polecane, ciekawostki Wideo, powerbank, iWALK Link Me Air, iwalk Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o tym, że pod koniec października do sprzedaży trafi jedna z wielu zapowiedzianych nowości od iWalk. Poznajcie iWALK Link Me Air, czyli powerbank inny niż wszystkie. iWalk

iWALK Link Me Air – powerbank inny niż wszystkie

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o tym, że pod koniec października do sprzedaży trafi jedna z wielu zapowiedzianych nowości od iWalk. Poznajcie iWALK Link Me Air, czyli powerbank inny niż wszystkie.

iWalk to małe i bardzo lekkie powerbank, który wyposażono w specjalne nano-przyssawki. Po co? Już wyjaśniam. To dzięki nim powerbank dosłownie ?przykleja? się do tyłu naszego telefonu i zaczyna go ładować – bezprzewodowo.

iWALK Link Me Air - powerbank inny niż wszystkie polecane, ciekawostki Wideo, powerbank, iWALK Link Me Air, iwalk Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o tym, że pod koniec października do sprzedaży trafi jedna z wielu zapowiedzianych nowości od iWalk. Poznajcie iWALK Link Me Air, czyli powerbank inny niż wszystkie. pow2 436x350

Powerbank jest na tyle mały, że po przyklejeniu go i rozpoczęciu ładowania możemy nadal bez problemu korzystać z urządzenia.

iWALK Link Me Air - powerbank inny niż wszystkie polecane, ciekawostki Wideo, powerbank, iWALK Link Me Air, iwalk Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o tym, że pod koniec października do sprzedaży trafi jedna z wielu zapowiedzianych nowości od iWalk. Poznajcie iWALK Link Me Air, czyli powerbank inny niż wszystkie. pow1 295x350

Link Me Air działa ze wszystkimi smartfonami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe Qi, czyli iPhone od modelu 8 wzwyż, Sasmung Galaxy S8 wzwyż czy Huawei P30, P20 Pro. Lista urządzeń jest naprawdę spora.

Specyfikacja:

 • Pojemność baterii: 3000 mAh
 • Rodzaj baterii: 3.7V Litowo-Polimerowa (11Wh)
 • DC-IN (Wejście): 5V/2.0A
 • DC-OUT (Wyjście): 5V/1.0A, Bezprzewodowe ładowanie 5W
 • Wymiary: 85 x 60 x 14 mm
 • Waga: 99 g
 • Licencja: 100% kompatybilny z produktami Apple
 • Certyfikaty: CE, KC, FCC, RoHS

iWALK Link Me Air posiada wbudowany port USB-C (Type-C) służący do ładowania powerbanku. Urządzenie zostało również wyposażone w technologię Pass-Through, dzięki której można jednocześnie ładować zarówno sam powerbank, jak i telefon.

Uwaga!

Bardzo ważna rzeczą o której należy pamiętać jest to, że system nano-przyssawek (powierzchnia klejąca) nie jest kompatybilny z obudowami z nierówną, materiałową, chropowatą lub tłustą powierzchnią.

Więcej na temat iWALK Link Me Air znajdziecie w sklepie ThinkStore.pl, bo to właśnie w nim możecie zakupić to świetne urządzenie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry