Jailbreak

Jailbreak oparty o checkm8 wydany

Jailbreak zapowiedziany w zeszłym tygodniu w końcu się pojawił, choć to na razie wersja rozwojowa i trzeba na nią uważać.

Program umożliwiający odblokowanie iOS będzie kompatybilny z każdym urządzeniem Apple od iPhone’a 5S wzwyż, aż do X. Jednak obecnie aplikacja nie jest w stanie wprowadzić w tryb Jailbreak iPada Air 2, iPada 5 gen i pierwszej generacji iPada Pro.

Wsparcie dla poniższych urządzeń jest eksperymentalne, więc spodziewajcie się problemów podczas użytkowania po zrobieniu Jailbreak. Te urządzenia to iPhone 5, iPad Air, iPad mini 2 i 3.

W tej chwili program dostępny jest wyłącznie na macOS, ale w przyszłości pojawi się również na Windows i Linuksie.

Jailbreak oparty o checkm8 wydany cydia-i-jailbreak, ciekawostki jailbreak, iPhone, iPad  Jailbreak zapowiedziany w zeszłym tygodniu w końcu się pojawił, choć to na razie wersja rozwojowa i trzeba na nią uważać. checkra1n

W tej chwili checkra1n wspiera jedynie instalację Cydii, ale w niedalekiej przyszłości będzie wspierał inne aplikacje, w których kupimy wtyczki lub aplikacje.

Pamiętajcie, że robicie wszystko na własną odpowiedzialność, więc ani ja, ani portal Onetech.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie przez was waszego urządzenia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top