Jailbreak

Jailbreak oparty o checkm8 wydany

Jailbreak zapowiedziany w zeszłym tygodniu w końcu się pojawił, choć to na razie wersja rozwojowa i trzeba na nią uważać.

Program umożliwiający odblokowanie iOS będzie kompatybilny z każdym urządzeniem Apple od iPhone’a 5S wzwyż, aż do X. Jednak obecnie aplikacja nie jest w stanie wprowadzić w tryb Jailbreak iPada Air 2, iPada 5 gen i pierwszej generacji iPada Pro.

Wsparcie dla poniższych urządzeń jest eksperymentalne, więc spodziewajcie się problemów podczas użytkowania po zrobieniu Jailbreak. Te urządzenia to iPhone 5, iPad Air, iPad mini 2 i 3.

W tej chwili program dostępny jest wyłącznie na macOS, ale w przyszłości pojawi się również na Windows i Linuksie.

Jailbreak oparty o checkm8 wydany cydia-i-jailbreak, ciekawostki jailbreak, iPhone, iPad  Jailbreak zapowiedziany w zeszłym tygodniu w końcu się pojawił, choć to na razie wersja rozwojowa i trzeba na nią uważać. checkra1n

W tej chwili checkra1n wspiera jedynie instalację Cydii, ale w niedalekiej przyszłości będzie wspierał inne aplikacje, w których kupimy wtyczki lub aplikacje.

Pamiętajcie, że robicie wszystko na własną odpowiedzialność, więc ani ja, ani portal Onetech.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie przez was waszego urządzenia.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top