Jak błyskawicznie pobrać grę lub aplikację z App Store? poradniki, polecane, ciekawostki   Każdy z Was był na pewno w takie sytuacji, że po przywróceniu kopii zapasowej na ekranie iPhone?a pojawia się kilkanaście ikon apek, które pobierają się jedna po drugiej. Nic w tym dziwnego. AppStore 1300x700

Jak błyskawicznie pobrać grę lub aplikację z App Store?

Każdy z Was był na pewno w takie sytuacji, że po przywróceniu kopii zapasowej na ekranie iPhone?a pojawia się kilkanaście ikon apek, które pobierają się jedna po drugiej. Nic w tym dziwnego.

Ale może nie wszyscy z Was wiedzą, że istnieje prosty sposób, który pozwala wymuszenie szybszej instalacji aplikacji, która oczekuje w kolejce powiedzmy jako ostatnia.

Jeśli chcecie wymusić szybsze pobieranie i szybą instalację aplikacji, która normalnie czeka w kolejce gdzieś na końcu musicie wykonać bardzo prostą czynność o której być może nie wszyscy z Was wiedzą.

Jak błyskawicznie pobrać grę lub aplikację z App Store? poradniki, polecane, ciekawostki   Każdy z Was był na pewno w takie sytuacji, że po przywróceniu kopii zapasowej na ekranie iPhone?a pojawia się kilkanaście ikon apek, które pobierają się jedna po drugiej. Nic w tym dziwnego. Appstore

Wystarczy, że przyciśniecie mocniej ikonę, które oczekuje na instalację i z menu 3D Touch wybierzecie opcję ?Priorytetyzuj pobieranie?.

Teraz wybrana aplikacja załaduje się tak szybko, jak to możliwe, a pozostałe programy będą pobierane wolniej przed pobraniem wybranej gry lub programu. Proste?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry