Jak naprawić błąd 53, który blokuje iPhone i iPad - instrukcja poradniki, polecane, ciekawostki Restore, powrót, Poradnik, Mac, Jak naprawić błąd 53, iTunes, iPhone, iPad, iOS, Instrukcja, error 53, co zrobić gdy mam błąd 53, błąd 53, Apple  Wczoraj Apple udostępniło nową wersję iOS 9.2.1, która naprawia błąd 53. Błąd 53 pojawia się w momencie gdy dokonacie wymiany Touch iD w nieautoryzowanym serwisie. iOS7 1300x700

Jak naprawić błąd 53, który blokuje iPhone i iPad – instrukcja

Wczoraj Apple udostępniło nową wersję iOS 9.2.1, która naprawia błąd 53. Błąd 53 pojawia się w momencie gdy dokonacie wymiany Touch iD w nieautoryzowanym serwisie.

Jeśli Wasze iUrządzenie miało wymieniany Touch ID i pojawia się Wam w iTunes błąd 53 podczas robienia restore, to poniżej opiszę Wam jak należy to naprawić.

Jak naprawić błąd 53, który blokuje iPhone i iPad - instrukcja poradniki, polecane, ciekawostki Restore, powrót, Poradnik, Mac, Jak naprawić błąd 53, iTunes, iPhone, iPad, iOS, Instrukcja, error 53, co zrobić gdy mam błąd 53, błąd 53, Apple  Wczoraj Apple udostępniło nową wersję iOS 9.2.1, która naprawia błąd 53. Błąd 53 pojawia się w momencie gdy dokonacie wymiany Touch iD w nieautoryzowanym serwisie. iOS9

Instrukcja:

01. Pobierz najnowszą wersję iOS 9.2.1 – linki znajdują się tutaj.
02. Podłącz urządzenie do komputera i uruchom iTunes.
03. Jeśli iTunes nie wykrywa urządzenia wprowadź je w tryb DFU (trzymaj home + sleep przez 10 sek, a następnie puść sleep cały czas trzymając home i czekaj, aż iTunes wykryje iUrządzenie w trybie awaryjnym).
04. Przytrzymać przycisk (alt dla Mac) lub (shift dla Win), kliknij odtwórz i wskaż plik z dysku.
05. Czekaj aż zakończy się proces instalacji.
06. Aktywuj urządzenie.

Ciesz się działającym iOS 9.2.1

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry