Jak szybka jest szósta beta najnowszego iOS 13? polecane, ciekawostki Wideo, jak szybki jest iOS 13, iOS 13, Apple  Od udostępnienia szóstej bety iOS 13 minął już prawie tydzień, więc czas najwyższy sprawdzić, czy ostatnia beta iOS 13 jest szybsza od finalnej wersji iOS 12.4. iOS13b6

Jak szybka jest szósta beta najnowszego iOS 13?

Od udostępnienia szóstej bety iOS 13 minął już prawie tydzień, więc czas najwyższy sprawdzić, czy ostatnia beta iOS 13 jest szybsza od finalnej wersji iOS 12.4.

W związku z tym, że do wydania finalnej wersji iOS 13 pozostaje coraz mniej czasu, warto już na tym etapie sprawdzać postępy prac firmy Apple jeśli chodzi o szybkość działania iOS 13. Jak wiemy podczas prezentacji najnowszego systemu iOS, Apple mówiło, że iOS 13 będzie dużo szybszy od iOS 12. Pamiętacie? Sprawdzimy zatem czy coś się zmieniło w ostatniej becie i porównajmy prędkość działania z iOS 12.4.

Niestety iOS 13 beta 6 działa bardzo podobnie jak poprzednia wersja czyli beta 5 i niestety w stosunku do iOS 12.4 wielkiej poprawy w szybkości działania nie ma. No to co? Czekamy zatem na kolejną wersję.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry