Jak szybko i automatycznie zaktualizować zdjęcia naszych kontaktów w iPhone? polecane, ciekawostki jak uaktualnić zdjęcia kontaktów w iPhone, iPhone, Apple, aktualizacja zdjęć kontaktów w iPhone  Kilka dni temu w App Store pojawiła się aplikacja Vignette, która umożliwia szybką i łatwą aktualizację zdjęć naszych kontaktów w książce adresowej dzięki integracji z sieciami społecznościowymi. Vignette iOS

Jak szybko i automatycznie zaktualizować zdjęcia naszych kontaktów w iPhone?

Kilka dni temu w App Store pojawiła się aplikacja Vignette, która umożliwia szybką i łatwą aktualizację zdjęć naszych kontaktów w książce adresowej dzięki integracji z sieciami społecznościowymi.

Po uruchomieniu Vignette będzie szukać informacji o naszych kontaktach między e-mailem, Twitterem, Facebookiem i Instagramem. W praktyce, aby wyszukać zaktualizowane obrazy naszych kontaktów, aplikacja skanuje różne sieci społecznościowe i łączy te informacje z danymi osób zapisanych w książce adresowej. Oprócz Twitter, Facebook i Instagram, dopasowanie do adresów e-mail odbywa się za pośrednictwem usługi Gravatar, oczywiście dla zarejestrowanych użytkowników.

Jak szybko i automatycznie zaktualizować zdjęcia naszych kontaktów w iPhone? polecane, ciekawostki jak uaktualnić zdjęcia kontaktów w iPhone, iPhone, Apple, aktualizacja zdjęć kontaktów w iPhone  Kilka dni temu w App Store pojawiła się aplikacja Vignette, która umożliwia szybką i łatwą aktualizację zdjęć naszych kontaktów w książce adresowej dzięki integracji z sieciami społecznościowymi. Vignette 1

Po znalezieniu przez Vignette kontaktu w różnych mediach społecznościowych, obraz w książce telefonicznej zostanie zaktualizowany za pomocą obrazu z konkretnego profilu. Po zakończeniu skanowania aplikacja wyświetli listę wszystkich znalezionych dopasowań i będziemy mogli wybrać, które z nich ma zostać zaktualizowane. Szybki i łatwy sposób na aktualizowanie zdjęć kontaktowych.

Niestety darmowa wersja umożliwia tylko skanowanie i wyświetlanie znalezionych dopasowań, a jeśli będziecie chcieli zaktualizować obrazy w książce adresowej, konieczne będzie wykupienie wersji premium, która kosztuje 23,99 zł.

[app 1455924925]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top