jak zwolnić GB na Macu

Jak szybko i bezpiecznie zwolnić kilka GB na Macu?

Niektóre modele komputerów Mac mają małą pamięć masową 128 GB. Ta przestrzeń ledwo wystarcza na zainstalowanie wszystkich niezbędnych aplikacji i pobranie danych.

Istnieje łatwy i szybki sposób na zwolnienie wielu GB miejsca na dowolnym komputerze Mac. Efekt jest osiągany poprzez usunięcie z systemu niepotrzebnych pakietów językowych oraz plików lokalizacyjnych zainstalowanych aplikacji.

Poniżej opiszemy Wam jak szybko wykonać takie czyszczenie.

Jak szybko zwolnić miejsce na Macu

Jak szybko i bezpiecznie zwolnić kilka GB na Macu? poradniki, ciekawostki Za darmo, jak zwolnić miejsce na Mac, jak zwolnić GB na macbook, brak miejsca na dysku  Niektóre modele komputerów Mac mają małą pamięć masową 128 GB. Ta przestrzeń ledwo wystarcza na zainstalowanie wszystkich niezbędnych aplikacji i pobranie danych. Monolingual

  • Pobierz dedykowaną aplikację Monolingual z GitHub.
  • Przeciągnij aplikację do folderu Programy i uruchom.
  • Sprawdź, czy niepotrzebne języki są poprawnie podświetlone. Pamiętaj, aby odznaczyć język angielski, polski i inne przez was używane.
  • Uruchom aplikację i poczekaj na zakończenie procesu.

Wynik zależy wyłącznie od liczby aplikacji zainstalowanych na komputerze Mac. Im więcej programów pobierzesz, tym więcej miejsca możesz zwolnić, usuwając pakiety językowe.

Po oczyszczeniu możesz bezpiecznie usunąć aplikację Monolingual , nie będzie już ona przydatna. Ponowne czyszczenie nic nie da. Procedurę możesz powtórzyć tylko wtedy, gdy zainstalowałeś dużą liczbę nowych programów i gier na komputerze Mac.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top