Jak uprościć proces nawiązywania połączenia AirPods z komputerem Mac? ciekawostki ToothFairy, Mac, AirPods  Nie jest tajemnicą, że AirPods doskonale współpracuje z iPhone. Po wyciągnięciu słuchawek z oryginalnego etui te od razu łączą się ze smartfonem. Bardzo wygodne, prawda? A co z Mac? airpods3

Jak uprościć proces nawiązywania połączenia AirPods z komputerem Mac?

Nie jest tajemnicą, że AirPods doskonale współpracuje z iPhone. Po wyciągnięciu słuchawek z oryginalnego etui te od razu łączą się ze smartfonem. Bardzo wygodne, prawda? A co z Mac?

Dość często słuchawki łączą się z Makiem z opóźnieniem. Na szczęście wszystkie te problemy można naprawić za pomocą prostego narzędzia.

Jeśli kiedykolwiek używaliście AirPods z komputerami Mac, wiecie, że mechanizm parowania pozostawia wiele do życzenia. W moim przypadku za każdym razem. gdy chcę korzystać z AirPods na Mac musze parować je ręcznie udając się do ustawień dźwięku lub przez ikonę bluetooth. Jednak proces ten można ułatwić za pomocą narzędzia ToothFairy.

Jak uprościć proces nawiązywania połączenia AirPods z komputerem Mac? ciekawostki ToothFairy, Mac, AirPods  Nie jest tajemnicą, że AirPods doskonale współpracuje z iPhone. Po wyciągnięciu słuchawek z oryginalnego etui te od razu łączą się ze smartfonem. Bardzo wygodne, prawda? A co z Mac? airpods 2

Po zainstalowaniu programu na komputerze zarządzanie słuchawkami stanie się znacznie łatwiejsze. Co więcej, aplikacja działa doskonale nie tylko z AirPods, ale również z innymi słuchawkami Bluetooth, czy głośnikami.

Po uruchomieniu programu w pasku menu pojawi się wybrana przez nas wcześniej ikona. Kliknięcie na niej spowoduje szybkie połączenie się ze słuchawkami czy innymi urządzeniami.

Jak uprościć proces nawiązywania połączenia AirPods z komputerem Mac? ciekawostki ToothFairy, Mac, AirPods  Nie jest tajemnicą, że AirPods doskonale współpracuje z iPhone. Po wyciągnięciu słuchawek z oryginalnego etui te od razu łączą się ze smartfonem. Bardzo wygodne, prawda? A co z Mac? airpods 1

Jak widzicie na powyższym screenie ja mam dodane AirPodsy i głośniki Bluetooth.

Niestety narzędzie jest płatne. Jego cena w Mac App Store to niecałe 14 zł.

[app 1191449274]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top