Jak wygląda przyjęcie przez konsumentów iOS 8? ciekawostki przyjęcie przez konsumentów iOS 8, iOS 8, ile osób zainstalowało iOS 8, Apple iOS 8  Wielu użytkowników urządzeń Apple postanowiło zaktualizować je do najnowszej wersji iOS. biorąc pod uwagę poprzednie systemy gignta z Cupertino, % przyjęcia 8 odsłony jest niższy od niektórych wersji. iOS81 1300x700

Jak wygląda przyjęcie przez konsumentów iOS 8?

Wielu użytkowników urządzeń Apple postanowiło zaktualizować je do najnowszej wersji iOS. biorąc pod uwagę poprzednie systemy gignta z Cupertino, % przyjęcia 8 odsłony jest niższy od niektórych wersji.

Widać to w szczególności względem iOS 7. W tym artykule skupię się na przedstawieniu wam % przyjęcia kolejnej wersji systemu oepracyjnego dla urządzeń Apple. Dane pochodzą od reklamodawców, jak i firm, które zajmują się monitorowaniem tych danych.

Jak wygląda przyjęcie przez konsumentów iOS 8? ciekawostki przyjęcie przez konsumentów iOS 8, iOS 8, ile osób zainstalowało iOS 8, Apple iOS 8  Wielu użytkowników urządzeń Apple postanowiło zaktualizować je do najnowszej wersji iOS. biorąc pod uwagę poprzednie systemy gignta z Cupertino, % przyjęcia 8 odsłony jest niższy od niektórych wersji. ios 8 adoption

Z danych Fiksu wynika, że przyjęcie iOS 8 w dniu premiery systemu wyniosło niecałe 8%, iOS w podobnym momencie miał 17%. Kolejnym dostawcą statystyk jest Mixpanel widać w nich różnicę. Dzień po premierze systemu operacyjnego przyjęcie iOS 8 wyniosło 14,25%, podczasy gdy iOS 7 miał w tym momencie prawie 40%. Appsee także przygotowało odpowiednią tabelkę z danymi na ten temat, a wyniki wyglądają następująco 13,1% – iOS 8, z kolei wg. Tapjoy iOS 8 ma obecnie 5,9% udziału na rynku mobilnych systemów operacyjnych.

Podano również dane, związane z poszczególnymi urządzeniami mobilnymi Apple. Wyniki nie napawają optymizmem (przynajmniej na razie). iPhone – 6,60%, 3,96% – iPad i 7,65% – iPod.

Na ten moment nie mam pojęcia, co się dzieje, że co raz mniej konsumentów przechodzi na nowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego Apple. Z drugiej strony przyjęcie iOS 7 było bardzo duże z powodu zmiany wyglądu interfejsu. Mam na to jedno wyjaśnienie, użytkownicy nie chcą przeprowadzić aktualizacji, która potrzebuje sporo wolnej przestrzeni dyskowej na urządzeniu.

Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie postaramy się was o tym poinformować.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry