Jak zainstalować publiczną betę iOS 13, iPadOS 13 - instrukcja krok po kroku poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, jak zainstalować publiczną betę iPadOS, jak zainstalować publiczną betę iOS 13, iPadOS 13 publiczna beta, iOS 13, Instrukcja, instalacja publicznej bety iOS 13  Kilka godzin temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety iOS 13, iPadOS 13, tvOS 13 i macOS Catalina. Jeśli chcecie zainstalować nowe oprogramowanie na swoim iUrządzeniu i nie wiecie jak tego dokonać, to ten wpis jest właśnie dla Was. iOS13beta2

Jak zainstalować publiczną betę iOS 13, iPadOS 13 – instrukcja krok po kroku

Kilka godzin temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety iOS 13, iPadOS 13, tvOS 13 i macOS Catalina. Jeśli chcecie zainstalować nowe oprogramowanie na swoim iUrządzeniu i nie wiecie jak tego dokonać, to ten wpis jest właśnie dla Was.

Proces jest dość prosty, nie wymaga żadnego dodawania do płatnych kont deweloperskich, więc nie powinniście mieć z tym problemów.

Jak zainstalować publiczną betę iOS 13, iPadOS 13 - instrukcja krok po kroku poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, jak zainstalować publiczną betę iPadOS, jak zainstalować publiczną betę iOS 13, iPadOS 13 publiczna beta, iOS 13, Instrukcja, instalacja publicznej bety iOS 13  Kilka godzin temu, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety iOS 13, iPadOS 13, tvOS 13 i macOS Catalina. Jeśli chcecie zainstalować nowe oprogramowanie na swoim iUrządzeniu i nie wiecie jak tego dokonać, to ten wpis jest właśnie dla Was. iOS13 2

Instalacja publicznej bety iOS 13, iPadOS 13

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest oczywiście zalogowanie się za pomocą Apple ID na stronie beta.apple.com. Proces jest całkowicie darmowy. Gdy to zrobicie wystarczy już tylko pobrać profil, a następnie go zainstalować w iUrządzeniu. Aby to zrobić należy udać się do Ustawień w iPhone, iPad i całkiem u góry pod menu iCloud powinno dostępne być nowe pole z pobranym profilem. Wchodzimy tam i zainstalujemy pobrany profil. Teraz już wyłączamy i włączamy telefon lub tablet i gotowe. Aktualizacja do iOS 13 powinna pojawić się w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia.

Aby ułatwić Wam jeszcze bardziej zadanie, zobaczcie jak proces instalacji publicznej bety iOS 13 wygląda na filmie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry