OneTech02.01.2019
JCPAL Casense Folio Case – bardzo lekkie i ultracienkie etui dla nowego iPad Pro 11 cali

Jeśli jesteście właścicielami najnowszego iPada Pro 11 cali i cały czas zastanawiacie się jakie etui wybrać dla swojego „cacuszka”, to dziś chcemy polecić Wam JCPAL Casense Folio Case, czyli nowość od JCPAL.

JCPAL Casense Folio Case to ultacienki i lekki futerał dla iPada Pro 11-cala, który zapewni mu odpowiednią ochronę.

Etui wyposażone jest w składaną pokrywę, która obsługuje wiele kątów widzenia, a także w trwałą poliwęglanową powłokę, futerał zapewniający pełną ochronę bez ograniczania dostępu do złączy iPada lub aparatu.

Casense Folio Case ma magnetyczną obudowę, która wykorzystuje czujniki w iPadzie, aby automatycznie obudzić go z trybu uśpienia po otwarciu obudowy i powrócić do trybu uśpienia, aby oszczędzać energię, gdy obudowa jest zamknięta.

Kompatybilność z Apple Pencil 2. Wycięcie w etui pozwala na magnetyczne przymocowanie ołówka Apple do iPada i naładowanie go lub powiązanie z urządzeniem. Większość etui tego nie posiada!

Składana osłona pozwala na podparcie urządzenia pod kątem 65 stopni, czyli idealnym do oglądania filmów lub czytania książek, a także pod kątem 35 stopni, który idealnie nadaje się do przeglądania sieci lub grania w gry.

Całość jest bardzo lekka i ultracienka co jest ogromnym plusem.

Cena tego naprawdę przyzwoicie wyglądającego etui nie jest jakaś bardzo wygórowana i wynosi zaledwie nieco ponad 100 zł. Więcej dowiecie się na stronie sklepu w którym dostępny jest ten pokrowiec – tutaj. Polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl

Możliwość komentowania jest wyłączona.