Już wkrótce Apple zaprezentuje światu iUrządzenie z elastycznym ekranem? polecane, ciekawostki   Wszyscy czekamy na imprezę Unpacked 2019, w której to Samsung zaprezentuje światu swój pierwszy smartfon z elastycznym ekranem. A co z Apple? ApplePencil2g

Już wkrótce Apple zaprezentuje światu iUrządzenie z elastycznym ekranem?

Wszyscy czekamy na imprezę Unpacked 2019, na której to Samsung zaprezentuje światu swój pierwszy smartfon z elastycznym ekranem. A co z Apple?

Jak się dowiadujemy, Apple niedawno złożyło kolejny wniosek patentowy na elastyczny telefon. Przypomnijmy, że pierwszy wniosek został złożony przez firmę Apple w 2013 r., tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że od tego czasu firma cały czas pracuje nad tym urządzeniem.

Już wkrótce Apple zaprezentuje światu iUrządzenie z elastycznym ekranem? polecane, ciekawostki   Wszyscy czekamy na imprezę Unpacked 2019, w której to Samsung zaprezentuje światu swój pierwszy smartfon z elastycznym ekranem. A co z Apple? apple 1

Powyżej możecie zobaczyć kilka rysunków, które pokazują, w jaki sposób takie urządzenie mogłoby się zginać i składać. Jak widzimy na schemacie urządzenie będzie mogło się zginąć w dwóch kierunkach. Dzięki temu ekran zostanie złożony do wewnątrz. Dzięki złożeniu na ?trzy części? możliwe będzie umieszczenie w urządzeniu większego ekranu w małej obudowie.

Patent daje nam nadzieję, że Apple już w krótce wyda bardzo ciekawe i niezwykłe urządzenie, ponieważ w tej chwili wszystkie elastyczne smartfony mogą zginać się tylko w jednej części.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry