ios17.5 2

Kiedy zostanie wydany system iOS 17.5?

Kiedy Apple wypuściło iOS 17.4 w marcu, wiele osób spodziewało się, że już następnego dnia dostaną wersję iOS 17.5 beta 1, bo tak zwykle bywało.

Ale mijają już trzy tygodnie, a tu nic. Nie ma wersji beta iOS 17.5. To trochę dziwne, ale zdarzało się już wcześniej, że między aktualizacjami były większe przerwy.

Możliwe, że Apple ma pełne ręce roboty z wprowadzaniem nowości, które pojawiły się w iOS 17.4, zwłaszcza z tym całym zamieszaniem wokół możliwości pobierania aplikacji nie tylko z App Store, ale też z innych miejsc, jak strony internetowe. Dodatkowo, są te wszystkie zmiany, które muszą wprowadzić, żeby dostosować się do nowych przepisów w Unii Europejskiej. To wszystko może trochę trwać.

Kiedy zostanie wydany system iOS 17.5? ciekawostki wielkanoc, wersja beta, unia europejska, regulacje, przepisy, Premiera, opoznienie, Mark Gurman, iOS 17.5, funkcje, Bloomberg, Apple, App Store, Aktualizacja  Kiedy Apple wypuściło iOS 17.4 w marcu, wiele osób spodziewało się, że już następnego dnia dostaną wersję iOS 17.5 beta 1, bo tak zwykle bywało. iOS17 5

Do tego dochodzi Wielkanoc i inne święta, które mogą dodatkowo opóźnić pracę nad nową wersją. Mark Gurman z Bloomberg sugeruje, że może to potrwać jeszcze tydzień albo dwa, zanim zobaczymy wersję beta iOS 17.5.

Jeśli spojrzymy na to, jak to było w poprzednich latach, czas oczekiwania na wersję .5 po wersji .4 był różny – od jednego dnia do ponad trzech tygodni. Jeśli iOS 17.5 pojawi się na początku kwietnia, będzie to oznaczało 28 dni czekania. A jeśli wyjdzie tydzień później, to już 35 dni. Ostatecznie, biorąc pod uwagę poprzednie wydania, można się spodziewać, że oficjalna wersja iOS 17.5 zostanie wypuszczona gdzieś w maju.

W skrócie: wygląda na to, że Apple ma dużo na głowie z dopracowywaniem nowych funkcji i dostosowywaniem się do przepisów. Więc trochę cierpliwości i powinniśmy wkrótce zobaczyć, co nowego przyniesie ta aktualizacja.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 153

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top