Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. kijek

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports – test i recenzja

Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło.

Nie zacząłem robić selfie więcej, o równie dobrze BW BS3 może służyć jako prosty gimbal lub statyw, co zdecydowanie pomaga podczas wykonywania zdjęć.

Zawartość opakowania

Opakowanie, w którym dotarł do mnie selfie stick jest minimalistyczne. Znajdziemy w nim sam produkt, dokumentację, kartę gwarancyjną i głowicę dla aparatów, ponieważ selfie stick może posłużyć za statyw.

Wygląd i jakość wykonania

Większość konstrukcji została wykonana z tworzywa sztucznego, choć znajdzie się parę aluminiowych części. Takie połączenie sprawia, że produkt jest bardzo lekki i można go używać praktycznie cały dzień, ponieważ nie ciąży użytkownikowi.

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. IMG 2418

Klatka na smartfon jest wykonana wyłącznie z plastiku i możemy ją w 360 stopniach, choć ja zazwyczaj używałem jej poziomo podczas wykonywania zdjęć nad morzem (w Bournemouth). Jedna z części trzymających smartfona jest wysuwana (z lewej strony).

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. IMG 2417

Wydłużenie działa bardzo dobrze i nie było z nim żadnych problemów podczas użytkowania. Dzięki niemu na naszym zdjęciu może znaleźć się więcej osób.

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. IMG 2518

Największym problemem w wielu tego typu produktach jest wykonanie zdjęcia, ale Blitzwolf poradził sobie z tym znakomicie. Wszystko za sprawą pilota, którym robimy zdjęcia, domyślnie jest wsunięty na swoje miejsce, ale można go wyjąć i używać z dala od selfie sticka. Wystarczy go wysunąć i można zacząć robić zdjęcia bez konieczności naciskania przycisku na ekranie dotykowym smartfona.

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. IMG 2519

Podstawkę można rozłożyć i dzięki temu BW BS3 Sports przeistacza się w statyw dla smartfona lub aparatu, po zmianie klatki na głowicę dołączoną do zestawu. To bardzo dobre rozwiązanie w momencie, gdy chcemy żeby smartfon pozostał w bezruchu.

Sparowanie

BW BS3 Sports można połączyć ze swoim urządzeniem wyłącznie za pomocą Bluetooth. W takiej sytuacji połączyłem selfie stick z iPhone’em 7, a później z Sony Xperia X Compact. W obydwu przypadkach nie było problemów z połączeniem i ani razu nie zostało zerwane.

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. IMG 2577

iOS 12 i Android 8.0 Oreo nie miały problemów z połączeniem, więc od razu mogłem przystąpić do wykonywania zdjęć.

Użytkowanie

Jak już wspominałem, połączyłem selfie stick z iPhone’em 7 i Sony Xperia X Compact. iPhone nie miał problemów ze współpracą, ale Soniak już tak. Po połączeniu za pomocą pilota mogłem jedynie przybliżać obiekt, które chciałem sfotografować, a zdjęcie wykonać przyciskiem na ekranie Xperii.

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. Screenshot 20180714 202429

Jedyne co mogło mi pomóc to samowyzwalacz, choć to również nie najlepsze rozwiązanie podczas wykonywania zdjęć w porównaniu z pilotem. W takiej sytuacji większość zdjęć wykonywałem iPhone’em 7, który nie miał problemów ze współpracą.

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. IMG 2517

Zdjęcia wykonywane iPhone’em 7 wraz z BW BS3 Sports wychodziły bardzo dobrze bez względu na panujące warunki oświetleniowe. W każdym scenariuszu zdjęcia wyglądałby bardzo dobrze i nie było się do czego przyczepić, szczególnie gdy “patyk” pomógł mi lepiej ustabilizować urządzenie.

Kijek selfie Blitzwolf BW-BS3 Sports - test i recenzja recenzje, akcesoria Selfie Stick Blitzwolf BW-BS3 Sports, kijek selfie dla iPhone, Blitzwolf kijek selfie, Blitzwolf BW-BS3  Nie jestem zwolennikiem selfie i robię ich tyle co nic, jednak otrzymanie selfie sticka Blitzwolf BW-BS3 Sports nieco to zmieniło. IMG 2423

Podsumowanie

BW – BS3 Sports używam od momentu wyjechania nad morze i nie zamierzam tego zmieniać, nawet podczas wykonywania tradycyjnych zdjęć lub nagrywania wideo. Wszystko za sprawą lekkiej konstrukcji i świetnego działania z iOS, ponieważ nie mogę tego powiedzieć o Androidzie (przynajmniej w przypadku X Compact). Na Androidzie nie mogłem robić zdjęć pilotem, ponieważ służył jedynie do przybliżania.

Sprzęt dzięki swojej niskiej cenie powinien znaleźć wielu zwolenników, którzy będą z niego zadowoleni tak samo, jak ja. Blitzwolf wydał kawał dobrego sprzętu i może być z siebie zadowolony.

BW – BS3 Sports kupicie tutaj. Kod zniżkowy: 24bws

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry