ipod 1

Kilka iPodów wkrótce zostanie uznane za „przestarzałe”

Jeszcze w tym miesiącu kilka iPodów firmy Apple trafi na listę urządzeń przestarzałych. Stało się to znane z notatki opublikowanej przez MacRumors.

Co do zasady, po zgłoszeniu urządzenia jako przestarzałe, pracownicy ASC mogą odmówić naprawy, jeśli nie posiadają części zamiennych.

Kilka iPodów wkrótce zostanie uznane za „przestarzałe” ciekawostki iPod  Jeszcze w tym miesiącu kilka iPodów firmy Apple trafi na listę urządzeń przestarzałych. Stało się to znane z notatki opublikowanej przez MacRumors. ipodtouch

Według MacRumors, pod koniec tego miesiąca do listy przestarzałych urządzeń dołączą następujący gracze Apple:

  • iPod shuffle pod koniec 2012 r.;
  • iPod nano 7. generacji;
  • iPod touch 5. generacji.

Firma całkowicie wycofała iPoda nano i iPoda shuffle w 2017 roku, podczas gdy iPod touch był dostępny do początku 2022 roku.

W notatce wysłanej do autoryzowanych serwisów Apple i odkrytej przez MacRumors, Apple stwierdza, że model iPoda shuffle z końca 2012 roku, wraz z iPodem nano siódmej generacji i iPodem touch piątej generacji, zostanie oznaczony jako przestarzały z dniem 30 września. Wariant 16GB iPoda touch piątej generacji jest już oznaczony jako przestarzały, natomiast Apple planuje dodać do listy opcje 32GB i 64GB jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top