Konferencja Apple już dziś o godzinie 18 - gdzie i jak oglądać przekaz na żywo? polecane, ciekawostki wiosenna konferencja apple 2019, Steve Jobs Theater, przekaz na żywo, nowe usługi apple, na żywo, konferencja apple 2019, gdzie oglądać na żywo, Apple  Konferencja Apple już dziś o godzinie 18 - gdzie i jak oglądać przekaz na żywo? AppleEvent 1

Konferencja Apple już dziś o godzinie 18 – gdzie i jak oglądać przekaz na żywo?

Już dziś wieczorem o godzinie 18 rozpocznie się specjalna konferencja Apple  na której zaprezentowane zostaną nowe usługi giganta z Cupertino.

Gdzie można obejrzeć transmisję live?

Konferencja Apple już dziś o godzinie 18 - gdzie i jak oglądać przekaz na żywo? polecane, ciekawostki wiosenna konferencja apple 2019, Steve Jobs Theater, przekaz na żywo, nowe usługi apple, na żywo, konferencja apple 2019, gdzie oglądać na żywo, Apple  Konferencja Apple już dziś o godzinie 18 - gdzie i jak oglądać przekaz na żywo? event 1

Transmisja będzie dostępna w tym miejscu.

Co jest potrzebne do oglądania transmisji na żywo? Jak podaje Apple przekaz na żywo będą mogli oglądać użytkownicy Mac, iPhone, iPad, iPod Touch, Windows 10 lub Apple TV.

This stream is best experienced on an iPhone, iPad, or iPod touch using Safari on iOS 10 or later; a Mac using Safari on macOS Sierra 10.12 or later; or a PC using Windows 10 and Microsoft Edge. Streaming to Apple TV via AirPlay requires an Apple TV (2nd generation or later) with the latest Apple TV software or tvOS. Other platforms may also be able to access the stream using recent versions of Chrome or Firefox (MSE, H.264, and AAC required).

Pamiętajcie również o tym aby być wieczorem z nami. Postaramy się jak najszybciej informować Was o wszystkich nowościach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry