Lapa 2 - inteligentna pluskwa recenzje, polecane, akcesoria Youtube, Wideo, recenzja lapa 2, polska recenzja lapa 2, lapa 2, jak działa lapa 2, iPhone, iPad, iOS, inteligentna pluskwa  "Gdzie są moje klucze?", "Gdzie jest mój portfel?" Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie - Lapa 2. lapa1

Lapa 2 – inteligentna pluskwa

“Gdzie są moje klucze?”, “Gdzie jest mój portfel?” Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie – Lapa 2.

Lapa 2 to niewielkie urządzenie, które możemy przypiąć do naszych kluczy, włożyć do plecaka, lub tak jak ja do portfela. Zapytacie po co?

Lapa 2 - inteligentna pluskwa recenzje, polecane, akcesoria Youtube, Wideo, recenzja lapa 2, polska recenzja lapa 2, lapa 2, jak działa lapa 2, iPhone, iPad, iOS, inteligentna pluskwa  "Gdzie są moje klucze?", "Gdzie jest mój portfel?" Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie - Lapa 2. lapa2

Często zdarza się tak, że ja osobiście często zostawiam portfel w samochodzie, u znajomych, czy po prostu w jakimś innym miejscu. Od kilku tygodni nie zdarzyło mi się to już ani razu. Dlaczego? Ponieważ mam w portfelu Lapa 2 i w momencie oddalenia się od niego na kilka metrów, automatycznie otrzymuję komunikat mówiący o tym, że nie mam przy sobie urządzenia.

Lapa 2 - inteligentna pluskwa recenzje, polecane, akcesoria Youtube, Wideo, recenzja lapa 2, polska recenzja lapa 2, lapa 2, jak działa lapa 2, iPhone, iPad, iOS, inteligentna pluskwa  "Gdzie są moje klucze?", "Gdzie jest mój portfel?" Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie - Lapa 2. lapa7

Powyżej możecie zobaczyć jak to wygląda.

Wygląd

Jak widzicie na poniższych zdjęciach urządzenie jest dość małe.

Lapa 2 - inteligentna pluskwa recenzje, polecane, akcesoria Youtube, Wideo, recenzja lapa 2, polska recenzja lapa 2, lapa 2, jak działa lapa 2, iPhone, iPad, iOS, inteligentna pluskwa  "Gdzie są moje klucze?", "Gdzie jest mój portfel?" Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie - Lapa 2. lapa5

Centralnie z przodu znajduje się logo. Pod logiem umieszczony został specjalny przycisk. Po co? O tym później.

W prawym górnym rogu jest otwór na klucze, a z lewej strony tego małego urządzenia znajduje się niewielka dioda led.

Lapa 2 - inteligentna pluskwa recenzje, polecane, akcesoria Youtube, Wideo, recenzja lapa 2, polska recenzja lapa 2, lapa 2, jak działa lapa 2, iPhone, iPad, iOS, inteligentna pluskwa  "Gdzie są moje klucze?", "Gdzie jest mój portfel?" Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie - Lapa 2. lapa3

Lapa 2 - inteligentna pluskwa recenzje, polecane, akcesoria Youtube, Wideo, recenzja lapa 2, polska recenzja lapa 2, lapa 2, jak działa lapa 2, iPhone, iPad, iOS, inteligentna pluskwa  "Gdzie są moje klucze?", "Gdzie jest mój portfel?" Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie - Lapa 2. lapa4

Z tyłu urządzenia widzimy pokrywkę pod którą znajduje się bateria. Jak podaje producent czas pracy na jednej baterii wynosi około roku.

Oprogramowanie

Lapa 2 jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy pobrać specjalną aplikację z App Store lub Google Play, zarejestrować się i dodać urządzenie. Urządzenie łączy się z iPhone za pomocą Bluetooth 4.0.

Lapa 2 - inteligentna pluskwa recenzje, polecane, akcesoria Youtube, Wideo, recenzja lapa 2, polska recenzja lapa 2, lapa 2, jak działa lapa 2, iPhone, iPad, iOS, inteligentna pluskwa  "Gdzie są moje klucze?", "Gdzie jest mój portfel?" Jak często zadajecie sobie te pytania? Jeśli często, to mamy dla was świetne urządzenie - Lapa 2. lapa8

Najważniejszymi funkcjami w aplikacji są:

  • Skan, która pozwala w szybki sposób odszukać urządzenie. Dostępna jest tutaj także opcja wywołania urządzenia, czyli po kliknięciu na przysicku w telefonie Lapa 2 wyda sygnał dzwiękowy, który ułatwi jego odnalezienie.
  • Map, czyli funkcja, która zlokalizuje urządzenie i pokaże jego aktualne położenie na mapie w naszym telefonie.
  • Safety Mode, czyli tryb bezpieczeństwa. Polega to na tym, że momencie oddalenia się od urządzenia na naszym telefonie pojawi się komunikat mówiące o tym, że zostawiliśmy gdzieś klucze czy portfel.

Dodatkowym plusem jest fakt że urządzenie jest wodoodporne, czyli możemy zatem bez problemu wrzucić je do wody na głebokość do 3 metrów, lub po prostu wyprać je w pralce.

Gdzie jest mój iPhone?

Lapa 2 działa także w drugą stronę. Dzięki iPhone’owi możemy szybko odnaleźć i zlokalizować klucze, czy portfel, a mając przy sobie Lapa 2 szybko zlokalizujemy iPhone. Jak to jest możliwe? Wystarczy że przytrzymamy przez 2 sekundy przycisk, który umieszczony jest na górze tego malutkiego urządzenia i dosłownie po sekundzie od przycisnięcia na ekranie iPhone pojawi się specjalny komunikat, a także sygnał dzwiękowy, który umożliwi szybkie odszukanie telefonu.

Podsumowanie

Jeśli często gubicie klucze czy zostawiacie tak jak ja w różnych miejscach swój portfel, to Lapa 2 będzie idealnym gadżetem dla Was. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzicie naprawdę sporo czasu i nerwów na szukaniu kluczy, iPhone’a czy innych rzeczy takich jak plecak, a nawet psa, bowiem urządzenie może zostać umieszczone także na obroży Waszego pupila.

Na sam koniec umieszczam jeszcze krótki filmik prezentujący Lapa 2 w akcji.

Lapa 2 dostępne jest w dwóch kolorach bialym i czarnym. Testowane przez z nas uradzenie możecie nabyć w zgsklep.pl klikając w tym miejscu. Polecamy.

UWAGA! Przy zakupie 4 szt LAPA – 5 sztuka GRATIS!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry