Lenovo zaprezentowało dwa przystępne cenowo smartfony ciekawostki Specyfikacja, lenovo k5 plus, lenovo k5, lenovo, kiedy premiera, k5 plus, k5  Moto G 3gen to bez wątpienia najlepszy przykład budżetowego smartfonu, który nie odstaje od reszty i każdy może sobie na niego pozwolić. Idąc tym tokiem rozumowania, Lenovo podczas tegorocznego MWC w Barcelonie zaprezentowało przystępnie cenowe smartfony, są to K5 Plus i K5, jesteście ciekawi, co mają do zaoferowania? lenovo

Lenovo zaprezentowało dwa przystępne cenowo smartfony

Moto G 3gen to bez wątpienia najlepszy przykład budżetowego smartfonu, który nie odstaje od reszty i każdy może sobie na niego pozwolić. Idąc tym tokiem rozumowania, Lenovo podczas tegorocznego MWC w Barcelonie zaprezentowało przystępnie cenowe smartfony, są to K5 Plus i K5, jesteście ciekawi, co mają do zaoferowania?

Obydwa dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych, są to platynowo ? srebrny i szampańsko ? złoty, ponadto są też wykonane w całości z aluminium. Model Plus powstał z myślą o osobach wymagających od sprzętu mobilnego dobrego nagłośnienia, rozrywki dla zabicia czasu i płynnego działania. Jego cena wynosi 149 euro (645 złotych), podczas gdy model K5 to wydatek na poziomie 129 euro (560 złotych).

Lenovo zaprezentowało dwa przystępne cenowo smartfony ciekawostki Specyfikacja, lenovo k5 plus, lenovo k5, lenovo, kiedy premiera, k5 plus, k5  Moto G 3gen to bez wątpienia najlepszy przykład budżetowego smartfonu, który nie odstaje od reszty i każdy może sobie na niego pozwolić. Idąc tym tokiem rozumowania, Lenovo podczas tegorocznego MWC w Barcelonie zaprezentowało przystępnie cenowe smartfony, są to K5 Plus i K5, jesteście ciekawi, co mają do zaoferowania? foto7 k5

Wydaje mi się, że większość zainteresowanych nowościami Lenovo sięgnie po nieco droższy model, który oferuje 64 – bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 616 i 2GB pamięci operacyjnej, które pomogą w płynnym działaniu systemu operacyjnego i odtwarzaniu multimediów. Wszystko to zrobimy na 5 – calowym wyświetlaczu Full HD, a także dzięki zastosowaniu układu graficznego Adreno 405 oraz głośniki stereo z Dolby Atmos. Technologia ta zapewnia czysty i mocny dźwięk podczas słuchania ulubionych kawałków, grania i oglądania filmów.

Fani mobilnej fotografii również znajdą coś dla siebie, z tyłu ulokowano 13MPix aparat główny z autofocusem i diodą doświetlającą (LED), a na froncie postawiono na 5MPix jednostkę ze stałą ogniskową, która świetnie sprawdzi się podczas robienia selfie i wideo rozmów.

Obydwa modele mają wsparcie dla Dual SIM, więc mogą się sprawdzić jako prywatna i służbowa słuchawka. K5 i Plus mają zadebiutować pod koniec bieżącego miesiąca w poniższych konfiguracjach.

Lenovo zaprezentowało dwa przystępne cenowo smartfony ciekawostki Specyfikacja, lenovo k5 plus, lenovo k5, lenovo, kiedy premiera, k5 plus, k5  Moto G 3gen to bez wątpienia najlepszy przykład budżetowego smartfonu, który nie odstaje od reszty i każdy może sobie na niego pozwolić. Idąc tym tokiem rozumowania, Lenovo podczas tegorocznego MWC w Barcelonie zaprezentowało przystępnie cenowe smartfony, są to K5 Plus i K5, jesteście ciekawi, co mają do zaoferowania? smartfony porownanie

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry