Live Photos, czyli żywe tapety dla iPhone 6s i 6s Plus do pobrania polecane, gry-i-aplikacje żywe tapety dla iPhone 6s do pobrania, żywe tapety dla iPhone 6s, skąd pobrać live photos dla iPhone, pobierz, livephoto, live photos, Live Photo do pobrania, download, do pobrania  Live Photos, czyli ?żywe tapety? to jedna z nowości w nowych iPhone?ach 6s. Domyślnie w iPhone 6s i 6s Plus z systemem iOS 9 mamy jednie 9 tapet żywych tapet. Dziś mam dla Was darmową aplikację, dzięki której będziecie mogli pobrać więcej takich tapet. livephotos2

Live Photos, czyli żywe tapety dla iPhone 6s i 6s Plus do pobrania

Live Photos, czyli ?żywe tapety? to jedna z nowości w nowych iPhone?ach 6s. Domyślnie w iPhone 6s i 6s Plus z systemem iOS 9 mamy jednie 9 tapet żywych tapet. Dziś mam dla Was darmową aplikację, dzięki której będziecie mogli pobrać takich tapet nieco więcej.

Live Wallpapers – Dynamic Animated Backgrounds for iPhone to dostępna w dniu dzisiejszym za darmo aplikacja, dzięki której pobierzecie na swoje iUrządzenie dodatkowe żywe tapety.

Całość odbywa się praktycznie tak samo jak z normalną tapetą. Po uruchomieniu aplikacji należy wybrać odpowiednią tapetę i zapisać ją w rolce z aparatu.

Live Photos, czyli żywe tapety dla iPhone 6s i 6s Plus do pobrania polecane, gry-i-aplikacje żywe tapety dla iPhone 6s do pobrania, żywe tapety dla iPhone 6s, skąd pobrać live photos dla iPhone, pobierz, livephoto, live photos, Live Photo do pobrania, download, do pobrania  Live Photos, czyli ?żywe tapety? to jedna z nowości w nowych iPhone?ach 6s. Domyślnie w iPhone 6s i 6s Plus z systemem iOS 9 mamy jednie 9 tapet żywych tapet. Dziś mam dla Was darmową aplikację, dzięki której będziecie mogli pobrać więcej takich tapet. livephoto

Teraz wybieramy pobraną wcześniej tapetę i klikamy ?Użyj jako tapety?,a następnie wybieramy opcję ?Live Photo? i klikamy ustaw (patrz wyżej). To wszystko.

Normalna cena Live Wallpapers – Dynamic Animated Backgrounds for iPhone bez promocji to 0,99?.

[app 1051767749]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry