MacBook Pro z procesorem z serii Coffee Lake odwiedza Geekbench ciekawostki   W zeszłym roku Apple zdecydowało się na odświeżenie swoich laptopów i zastosowało w nich procesory z serii Kaby Lake. macbookpro

MacBook Pro z procesorem z serii Coffee Lake odwiedza Geekbench

W zeszłym roku Apple zdecydowało się na odświeżenie swoich laptopów i zastosowało w nich procesory z serii Kaby Lake.

Poza nowym procesorem nie było większych zmian, jednak dziś w Geekbench pojawił się odświeżony model Pro z procesorem architektury Coffee Lake.

MacBook Pro 15,2 z procesorem Core i7 8559U i macOS 10.13.6 nieoczekiwanie pojawił się w Geekbench. Nowy procesor ma 4 rdzenie, a jego taktowanie wynosi 2,7GHz, choć maksymalnie może dojść do 4,5GHz. W teście operacji jednowątkowych sprzęt osiągnął 4448 punktów, a w wielowątkowych 16607.

MacBook Pro z procesorem z serii Coffee Lake odwiedza Geekbench ciekawostki   W zeszłym roku Apple zdecydowało się na odświeżenie swoich laptopów i zastosowało w nich procesory z serii Kaby Lake. macbook pro coffee lake leak

Zastosowany procesor ma 28W, podczas gdy obecnie stosowany tylko 15W. Wyższy poziomi TDP oznacza, że sprzęt będzie wydzielał więcej ciepła w porównaniu do dotychczasowego modelu. Apple prawdopodobnie obniży taktowanie procesora, aby zmniejszyć TDP do 20W. Do tej pory żaden producent nie zdecydował się na wprowadzenie laptopa z tym procesorem.

Zanim zaczniecie zastanawiać się nad zakupem odświeżonego modelu pamiętajcie, że bardzo łatwo samemu wykonać podobną grafikę. Amerykanie mogą również sięgnąć po procesory i5 i i7 wyposażone w zintegrowane układy graficzne Vega. Procesory zostały zaprezentowane podczas tegorocznych targów CES i są wyposażone w pamięci HBM2, co przekłada się na zajmowanie mniejszej powierzchni i TDP na poziomie 20W.

Podejrzewam, że “nowe” MacBooki Pro zostaną zapowiedziane podczas wrześniowej konferencji, gdzie powinniśmy również zobaczyć nowe iPhone’y.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top