Messenger for WhatsApp, czyli WhatsApp na iPad polecane, gry-i-aplikacje whatsapp na iPadzie, whatsapp na iPad, WhatsApp, pobierz whatsapp na ipad, Messenger for WhatsApp, Mac, komunikator whatsapp na iPad, iPad, Apple, App Store  Supertab for WhatsApp to darmowa aplikacja dzięki której będziecie mogli w prosty sposób wysyłać wiadomości do swoich znajomych z WhatsApp bezpośrednio z iPada. Whatsapp 1300x700

Messenger for WhatsApp, czyli WhatsApp na iPad

Supertab for WhatsApp to darmowa aplikacja dzięki której będziecie mogli w prosty sposób wysyłać wiadomości do swoich znajomych z WhatsApp bezpośrednio z iPada.

Od dziś już nie będziecie musieli włączać aplikacji w iPhone, po to aby wysłać wiadomość do znajomych. Za pomocą dostępnej w dniu dzisiejszym za darmo aplikacji Messenger for WhatsApp wszystko zrobicie prosto ze swojego iPada.

Messenger for WhatsApp, czyli WhatsApp na iPad polecane, gry-i-aplikacje whatsapp na iPadzie, whatsapp na iPad, WhatsApp, pobierz whatsapp na ipad, Messenger for WhatsApp, Mac, komunikator whatsapp na iPad, iPad, Apple, App Store  Supertab for WhatsApp to darmowa aplikacja dzięki której będziecie mogli w prosty sposób wysyłać wiadomości do swoich znajomych z WhatsApp bezpośrednio z iPada. Zrzut ekranu 2015 12 17 o 10.51.19

Jak widać na obrazku powyżej aplikacja ma bardzo podobny interfejs do tego, który oferuje nam WhatsApp w aplikacji na iPhone. Po lewej stronie znajduje się lista z kontaktami, a po prawej czat. Normalna cena aplikacji bez promocji to 0,99?.

[app 1040259289]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top