Microsoft zaprezentował Surface Book i Surface Pro 4 z nowym Surface Pen polecane, ciekawostki Surface Pro 4, Surface Book, specyfikacja Surface Pro 4, specyfikacja Surface Book, premiera Surface Book, Microsoft, kiedy Surface Pro 4, kiedy Surface Book, jak wygląda Surface Book, cena Surface Pro 4, cena Surface Book  Podczas przedwczorajszej konferencji Microsoftu było widoczne, że w Redmond zaczynają walkę z MacBookiem Pro i iPadem. Wszystko z powodu zaprezentowania pierwszego notebooka Microsoftu - Surface Book i Surface Pro 4 z poprawionym Surface Pen. Microsoft1 1300x700

Microsoft zaprezentował Surface Book i Surface Pro 4 z nowym Surface Pen

Podczas przedwczorajszej konferencji Microsoftu było widoczne, że w Redmond zaczynają walkę z MacBookiem Pro i iPadem. Wszystko z powodu zaprezentowania pierwszego notebooka Microsoftu – Surface Book i Surface Pro 4 z poprawionym Surface Pen.

Surface Book

W tym przypadku postawiono na 13,5 – calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3000 × 2000 pikseli, co daje zagęszczenie pikseli na poziomie 267/cal. Część z wyświetlaczem można zdjąć, co oznacza, że może go używać, jak tabletu. Elastyczny zawias jest bardzo wytrzymały i nie ma problemów z trzymaniem wyświetlacza.

Podświetlana klawiatura Microsoftu podobno nie wydaje żadnego dźwięku podczas pisania, a pod nią znajduje się szklany gładzik z pięcio –  punktowym panelem dotykowym.

Microsoft zaprezentował Surface Book i Surface Pro 4 z nowym Surface Pen polecane, ciekawostki Surface Pro 4, Surface Book, specyfikacja Surface Pro 4, specyfikacja Surface Book, premiera Surface Book, Microsoft, kiedy Surface Pro 4, kiedy Surface Book, jak wygląda Surface Book, cena Surface Pro 4, cena Surface Book  Podczas przedwczorajszej konferencji Microsoftu było widoczne, że w Redmond zaczynają walkę z MacBookiem Pro i iPadem. Wszystko z powodu zaprezentowania pierwszego notebooka Microsoftu - Surface Book i Surface Pro 4 z poprawionym Surface Pen. 14498 10091 en INTL L Atlas Devices CR9 00001 RM5 mnco l

Najważniejsza dla Microsoftu jest wydajność, przyszli właściciele będą mogli wybrać spośród procesorów i5 lub i7 (architektura Skylake) i karty graficznej nVidii z pamięcią GDDR5. Prawdopodobnie Book jest najwydajniejszym laptopem z 13 – calowym wyświetlaczem, a jego wydajność jest dwukrotnie wyższa od MacBooka Pro. Karta graficzna spoczywa pod klawiaturą, więc pełna moc sprzętu dostępna będzie tylko i wyłącznie podczas standardowego użytkowania.

Przedsprzedaż Surface Booka rozpocznie się 7 października, a ceny zaczynają się od 1499$ za model z procesorem i5, dyskiem SSD o pojemności 128GB i 8GB pamięci operacyjnej. Regularna sprzedaż i wysyłka zamówionych egzemplarzy w przedsprzedaży rozpocznie się 26 października.

Surface Pro 4

Najnowszy model korzysta z tego samego 12,3 – calowego wyświetlacza co poprzednik, choć jest cieńszy i lżejszy. Główne zmiany zaszły jak zwykle w specyfikacji sprzętowej urządzenia. Najtańsza konfiguracja zawiera procesor Intel Core M, 4GB pamięci operacyjnej i 128GB pamięci na dane, choć nic nie stoi na przeszkodzie w zamówieniu sprzętu z i7,16GB pamięci operacyjnej i dyskiem twardym o pojemności 1 TB. Według Microsoftu najnowszy Surface Pro jest wydajniejszy o 50% od MacBooka Air. W przypadku klawiatury również pojawiła się jedna, aczkolwiek interesująca zmiana, od teraz posiada ona czytnik linii papilarnych.

Microsoft zaprezentował Surface Book i Surface Pro 4 z nowym Surface Pen polecane, ciekawostki Surface Pro 4, Surface Book, specyfikacja Surface Pro 4, specyfikacja Surface Book, premiera Surface Book, Microsoft, kiedy Surface Pro 4, kiedy Surface Book, jak wygląda Surface Book, cena Surface Pro 4, cena Surface Book  Podczas przedwczorajszej konferencji Microsoftu było widoczne, że w Redmond zaczynają walkę z MacBookiem Pro i iPadem. Wszystko z powodu zaprezentowania pierwszego notebooka Microsoftu - Surface Book i Surface Pro 4 z poprawionym Surface Pen. 14498 10090 en INTL L Andromeda Devices SU3 00001 RM1 mnco l

Od wczoraj można zamawiać Surface Pro 4 w ramach przedsprzedaży, najtańszy wariant kosztuje 899$, a najdroższy 2699$.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top