minecraft

Minecraft wprowadza obsługę myszy i klawiatury na iPhone i iPad

Najnowsza wersja Minecraft otrzymała rzecz, która ucieszy jego użytkowników. Gra obsługuje teraz mysz i klawiaturę bluetooth na iPhone i iPad.

Aby cieszyć się nową funkcją, trzeba będzie oczywiście zaktualizować grę do najnowszej wersji dostępnej w App Store (1.19.10). Jak wspomniano na Reddicie, możesz remapować klawisze, aby uzyskać najlepszą konfigurację dla swoich potrzeb. Aktualizacja dodaje również muzykę bezpośrednio do aplikacji na iOS i iPadOS, eliminując tym samym konieczność pobierania jej z wewnętrznego rynku. Krótko mówiąc, nowe wrażenia z gry będą bliższe tym dostępnym na PC.

Minecraft wprowadza obsługę myszy i klawiatury na iPhone i iPad ciekawostki minecraft na iphone, minecraft na ipad, minecraft download, minecraft  Najnowsza wersja Minecraft otrzymała rzecz, która ucieszy jego użytkowników. Gra obsługuje teraz mysz i klawiaturę bluetooth na iPhone i iPad. Minecraft

Dla przypomnienia, gra dostępna jest w App Store w cenie 32,99 zł. Jeśli jeszcze go nie zakupiliście gry, możecie to zrobić bezpośrednio z tego linku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top