ios15.6

iOS 15.6 – oficjalna lista zmian

iOS 15.6 zostanie wydany już niebawem, więc czas na przegląd wszystkich nowości. Oto oficjalna lista zmian w nowym systemie Apple dla iPhone.

Lista zmian niestety nie jest zbyt długa. System skupia się jedynie na poprawkach błędów i nie wnosi żadnych widocznych zmian.

iOS 15.6 – oficjalna lista zmian i nowości

iOS 15.6 - oficjalna lista zmian ciekawostki oficjalna lista zmian w ios 15.6, lista zmian i nowosci w ios 15.6, iOS 15.6, co nowego w ios 15.6  iOS 15.6 zostanie wydany już niebawem, więc czas na przegląd wszystkich nowości. Oto oficjalna lista zmian w nowym systemie Apple dla iPhone. ios15.6

iOS 15.6 zawiera ulepszenia, poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń.

  • W aplikacji TV dodano możliwość ponownego uruchomienia trwającego już meczu sportowego na żywo oraz wstrzymania, przewinięcia do tyłu lub przyspieszenia do przodu.
  • Naprawiono problem, w którym Ustawienia mogą nadal wyświetlać informację, że pamięć masowa urządzenia jest pełna, nawet jeśli jest dostępna
  • Naprawiono problem, który może powodować spowolnienie lub zatrzymanie reakcji urządzeń brajlowskich podczas nawigacji tekstu w aplikacji Mail.
  • Naprawiono problem w Safari, gdzie karta może powrócić do poprzedniej strony

Najnowszy system zostanie wydany najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Dla przypomnienia dodamy, że Apple testuje już iOS 16. Wydane zostałe także publiczne bety, które możesz zainstalować na swoim urządzeniu już teraz – za darmo! Więcej na ten temat znajdziecie obok – Publiczna beta iOS 16 i nowości, które musisz sprawdzić!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top