MiniWiki - darmowa wikipedia na Apple Watch ciekawostki wikipedia na apple watch, Apple Watch  MiniWiki to prosta i darmowa aplikacja programisty Willa Bishopa, która umożliwia przeglądanie Wikipedii bezpośrednio na Apple Watch. wikipedia

MiniWiki – darmowa wikipedia na Apple Watch

MiniWiki to prosta i darmowa aplikacja programisty Willa Bishopa, która umożliwia przeglądanie Wikipedii bezpośrednio na Apple Watch.

Aby wyszukiwać artykuły trzeba użyć głosu lub klawiatury Apple Watch Scribble. Jedną z ciekawszych funkcji jest menu “Blisko”. Korzystając z tej funkcji, MiniWiki udostępnia listę artykułów Wikipedii o miejscach wokół ciebie.

MiniWiki - darmowa wikipedia na Apple Watch ciekawostki wikipedia na apple watch, Apple Watch  MiniWiki to prosta i darmowa aplikacja programisty Willa Bishopa, która umożliwia przeglądanie Wikipedii bezpośrednio na Apple Watch. wiki

Aplikacja została zaprojektowana od podstaw w celu dopasowania jej do unikalnego rozmiaru ekranu Apple Watch, a także do zapewnienia płynnego i intuicyjnego interfejsu Wikipedii. Program obsługuje takie funkcje, jak odczyt offline, zakładki i inne.

MiniWiki można pobrać z App Store za darmo.

[app 1448143759]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top