Moto E3 Power dostępna w Hong Kongu ciekawostki Motorola, Moto E3 Power, dostępność Moto E3 Power  Osobiście nie sądzę, żeby Moto E3 święciła triumfy, jako budżetowiec Lenovo (Motorola), ale w Hong Kongu pojawił się jej nieco mocniejszy wariant, który powinien pojawić się na całym świecie, a nie tylko na terenie Chin. moto 1

Moto E3 Power dostępna w Hong Kongu

Osobiście nie sądzę, żeby Moto E3 święciła triumfy, jako budżetowiec Lenovo (Motorola), ale w Hong Kongu pojawił się jej nieco mocniejszy wariant, który powinien pojawić się na całym świecie, a nie tylko na terenie Chin.

Między E3, a E3 Power nie ma zbyt wielu różnic, ale jedną z najważniejszych jest bateria o pojemności 3500mAh w porównaniu do 2800mAh w standardowym wariancie. Poza tym sprzęt napędzany jest przez układ scalony MediaTek MT6735P (4 rdzenie po 1GHz) wspomagany przez 2GB pamięci operacyjnej. Nie zapomniano również o 16GB pamięci wewnętrznej, które w każdej chwili można rozszerzyć za pomocą karty microSD, a także łączność 4G LTE, Dual SIM, 1W głośniku multimedialnym i czystym Androidzie 6.0.1 Marshmallow.

Moto E3 Power dostępna w Hong Kongu ciekawostki Motorola, Moto E3 Power, dostępność Moto E3 Power  Osobiście nie sądzę, żeby Moto E3 święciła triumfy, jako budżetowiec Lenovo (Motorola), ale w Hong Kongu pojawił się jej nieco mocniejszy wariant, który powinien pojawić się na całym świecie, a nie tylko na terenie Chin. gsmarena 002

W telegraficznym skrócie można powiedzieć, że mamy więcej pamięci wewnętrznej, operacyjnej i pojemniejszą baterię, a to powinno wystarczyć, żeby po nią sięgnąć, zamiast pchać się w podstawowy model. Warto nadmienić, że cena E3 Power nie należy do wygórowanych, bo smartfon kosztuje 141$ (540 zł bez podatku/cła). Na ten moment nie wiemy, czy E3 Power pojawi się w innej lokalizacji niż Hong Kong.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top