Motorola DROID Turbo 2 z 5,4 - calowym wyświetlaczem, SD810, 3GB RAM? ciekawostki Specyfikacja, Motorola DROID Turbo 2, Motorola Droid Turbo, Motorola  Rok temu o tej samej porze pierwsza generacja Motoroli DROID Turbo była najlepiej wyposażonym produktem Amerykańskiego producenta przejętego przez Lenovo. Według Motoroli bateria o pojemności 3900 mAh pozwalała na 48h nieprzerwanego działania i rzeczywiście tak było. MotoX 1300x700

Motorola DROID Turbo 2 z 5,4 – calowym wyświetlaczem, SD810, 3GB RAM?

Rok temu o tej samej porze pierwsza generacja Motoroli DROID Turbo była najlepiej wyposażonym produktem Amerykańskiego producenta przejętego przez Lenovo. Według Motoroli bateria o pojemności 3900 mAh pozwalała na 48h nieprzerwanego działania i rzeczywiście tak było.

Niedługo powinien pojawić się jej następca, skoro Moto X Play będzie nazywać się DROID MAXX 2, choć według ostatnich spekulacji Moto X Force ma być właśnie drugą generacją DROID Turbo w sieci komórkowej Verizon. Ostatnie doniesienia mówią również o niezniszczalnym wyświetlaczu, który może zadziałać na wyobraźnię konsumentów.

Motorola DROID Turbo 2 z 5,4 - calowym wyświetlaczem, SD810, 3GB RAM? ciekawostki Specyfikacja, Motorola DROID Turbo 2, Motorola Droid Turbo, Motorola  Rok temu o tej samej porze pierwsza generacja Motoroli DROID Turbo była najlepiej wyposażonym produktem Amerykańskiego producenta przejętego przez Lenovo. Według Motoroli bateria o pojemności 3900 mAh pozwalała na 48h nieprzerwanego działania i rzeczywiście tak było. Screenshot 2015 09 27 at 11.36.09

Jeżeli X Force rzeczywiście okaże się DROID-em Turbo 2, to możemy spodziewać się wyświetlacza o przekątnej 5,43 – cala i rozdzielczości 1440 × 2560 pikseli. Za sprawne działanie odpowiedzialny będzie 64 – bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon, GPU Adreno 430 i 3GB pamięci operacyjnej, a użytkownik otrzyma 32 lub 64GB pamięci wewnętrznej na swoje dane. Zdjęcia wykonamy 21MPix aparatem głównym, a miłośnicy autoportretów powinni być zadowoleni z 5MPix aparatu na froncie.

Pierwsza generacja DROID Trubo miała baterię o pojemności 3900mAh, a w tym roku prawdopodobnie dostaniemy ogniowo o niższej pojemności – 3760mAh. Wątpię, żeby taka zmiana miała jakikolwiek wpływ na żywotność baterii. Motorola zawsze może odpowiednio zoptymalizować system operacyjny, aby żywotność baterii stała na poziomie poprzedniego modelu.

Motorola DROID Turbo 2 z 5,4 - calowym wyświetlaczem, SD810, 3GB RAM? ciekawostki Specyfikacja, Motorola DROID Turbo 2, Motorola Droid Turbo, Motorola  Rok temu o tej samej porze pierwsza generacja Motoroli DROID Turbo była najlepiej wyposażonym produktem Amerykańskiego producenta przejętego przez Lenovo. Według Motoroli bateria o pojemności 3900 mAh pozwalała na 48h nieprzerwanego działania i rzeczywiście tak było. Screenshot 2015 09 27 at 11.36.19

Plotki mówią, że Motorola DROID Turbo 2 zostanie zaprezentowana 15 października, a jej sprzedaż rozpocznie się pod koniec miesiąca, a dodatkowo sprzęt będzie można nabyć za pośrednictwem Moto Maker. Wszyscy, którzy zamówią w ten sposób sprzęt, będą mogli go wymienić w ciągu 2 lat (raz), jeżeli wygląd nie będzie odpowiadał oczekiwaniom użytkownika.

Na ten moment nie brałbym informacji na poważnie, choć z czasem powinny pojawić się kolejne, związane z Moto X Force i DROID Turbo 2.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top