MusicMatch - darmowa apka, która otwierania linki Spotify w Apple Music i na odwrót ciekawostki safari, MusicMatch, iPhone, iPad  MusicMatch to nowa aplikacja na iPhone'a i iPada, która otwierania linki do Spotify w Apple Music i na odwrót. spotify 1300x700

MusicMatch – darmowa apka, która otwierania linki Spotify w Apple Music i na odwrót

MusicMatch to nowa aplikacja na iPhone’a i iPada, która otwierania linki do Spotify w Apple Music i na odwrót.

Jeśli Twoi znajomi korzystają ze Spotify i udostępniają linki do utworów na WhatsApp lub innych platformach, możesz je teraz bezpiecznie otwierać, nawet jeśli subskrybujesz Apple Music.

MusicMatch - darmowa apka, która otwierania linki Spotify w Apple Music i na odwrót ciekawostki safari, MusicMatch, iPhone, iPad  MusicMatch to nowa aplikacja na iPhone'a i iPada, która otwierania linki do Spotify w Apple Music i na odwrót. musicmatch

Gdy otrzymasz link do utworu, albumu lub wykonawcy, wystarczy skopiować go do schowka i otworzyć MusicMatch (lub odwrotnie, jeśli otrzymasz link do Apple Music, a korzystasz ze Spotify).

Co więcej, instalując odpowiednie rozszerzenie dla Safari, nie będziesz nawet musiał kopiować linku i otwierać aplikacji MusicMatch, ponieważ wystarczy kliknąć otrzymany link i go otworzyć. W tej chwili rozszerzenie działa tylko z linków Spotify do Apple Music, a nie odwrotnie.

Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store i rozwiąże wiele problemów „niekompatybilności” ze znajomymi!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top