Musk chce pięciokrotnie zwiększyć przychody Twittera ciekawostki Twitter, Elon Musk  Założyciel SpaceX i Tesli, Elon Musk, podzielił się swoimi planami dotyczącymi Twittera, którego niedawno nabył. Poinformował o tym The New York Times w odniesieniu do prezentacji miliardera dla inwestorów. Twitter

Musk chce pięciokrotnie zwiększyć przychody Twittera

Założyciel SpaceX i Tesli, Elon Musk, podzielił się swoimi planami dotyczącymi Twittera, którego niedawno nabył. Poinformował o tym The New York Times w odniesieniu do prezentacji miliardera dla inwestorów.

Według informacji Musk planuje zwiększyć roczne przychody Twittera do 26,4 miliarda dolarów do 2028 roku. W 2021 r. przychody firmy wyniosły 5 miliardów dolarów. Przedsiębiorca chce zwiększyć tę liczbę ponad pięciokrotnie. Podobno Musk zamierza zmniejszyć zależność przychodów Twittera od reklam, płatne subskrypcje powinny stać się głównym źródłem dochodów.

Musk chce pięciokrotnie zwiększyć przychody Twittera ciekawostki Twitter, Elon Musk  Założyciel SpaceX i Tesli, Elon Musk, podzielił się swoimi planami dotyczącymi Twittera, którego niedawno nabył. Poinformował o tym The New York Times w odniesieniu do prezentacji miliardera dla inwestorów. twitter 2

Ponadto Elon wierzy, że do 2028 r. liczba użytkowników sieci społecznościowych sięgnie 931 mln. Spośród nich oczekuje się co najmniej 104 milionów płatnych abonentów.

Dla przypomnienia dodamy, że pod koniec ubiegłego roku z Twittera korzystało tylko 217 milionów osób. Co Wy na to?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry