Na Amazon pojawiło się etui z baterią i opcją bezprzewodowego ładowania dla AirPods polecane, ciekawostki   Apple jak wiemy nie wydało jeszcze zapowiedzianych chyba rok temu AirPods ze specjalnym etui, które można ładować bezprzewodowo. Ale nic straconego. Od czego jest Amazon i produkty firm trzecich? AirPods 1

Na Amazon pojawiło się etui z baterią i opcją bezprzewodowego ładowania dla AirPods

Apple jak wiemy nie wydało jeszcze zapowiedzianych chyba rok temu AirPods ze specjalnym etui, które można ładować bezprzewodowo. Ale nic straconego. Od czego jest Amazon i produkty firm trzecich?

Urządzenie firmy NeotrixQI różni się od wszystkich dotychczasowych pokrowców. Jest to etui, które można powiedzieć wygląda niemal identycznie wyglądające etui jak to od Apple w które wkładamy słuchawki. Nie jest to żadna nasadka, czy inny tego typu wynalazek.

Na Amazon pojawiło się etui z baterią i opcją bezprzewodowego ładowania dla AirPods polecane, ciekawostki   Apple jak wiemy nie wydało jeszcze zapowiedzianych chyba rok temu AirPods ze specjalnym etui, które można ładować bezprzewodowo. Ale nic straconego. Od czego jest Amazon i produkty firm trzecich? 1

Etui tak jak to od Apple posiada wbudowaną baterię o pojemności 450 mAh. Oprócz opcji bezprzewodowego ładowania, pokrowiec posiada oczywiście opcję normalnego, tradycyjnego ładowania za pomocą kabla.

Produkt NeotrixQI jest wizualnie bardzo podobny do tego od Apple, ale jest jedna dość istotna różnica. Etui traktujemy tylko jako ładowarkę. Parowanie słuchawek trzeba wykonać za pomocą oryginalnego pokrowca.

Jak podaje producent pokrowiec jest w stanie naładować nasze słuchawki do 5 razy. Cena to 38 dolarów. Produkt można kupić – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top