Nadchodzi następca tabletu Shield od nVidii? ciekawostki Shieldn, Shield nVidia, nVidia, następca Shield  ?Zieloni? rozpoczęli właśnie wysyłanie zaproszeń na ich konferencję prasową, która odbędzie się 3 marca, bieżącego roku. Producent sprzętu dla graczy, chce ?zmienić przyszłość grania?. NW 1300x700

Nadchodzi następca tabletu Shield od nVidii?

?Zieloni? rozpoczęli właśnie wysyłanie zaproszeń na ich konferencję prasową, która odbędzie się 3 marca, bieżącego roku. Producent sprzętu dla graczy, chce ?zmienić przyszłość grania?.

Nie zdziwię się, jeżeli nVidia zaprezentuje następcę 8 ? calowego tabletu Shield. Ostatnie doniesienia wskazują, że tablet zadebiutuje w połowie marca razem z chipsetem Tegra X1. Nowy układ zielonych dysponuje mocą 1 ? ego teraflopa, co w rezultacie daje moc podobną do kart graficznych dla komputerów osobistych.

Nadchodzi następca tabletu Shield od nVidii? ciekawostki Shieldn, Shield nVidia, nVidia, następca Shield  ?Zieloni? rozpoczęli właśnie wysyłanie zaproszeń na ich konferencję prasową, która odbędzie się 3 marca, bieżącego roku. Producent sprzętu dla graczy, chce ?zmienić przyszłość grania?. NV

Urządzenie z taką mocą może być interesujące, tym bardziej zastanawiam się , jak ?Zieloni? to opracują, żeby nie pojawiały się znane wszystkim problemy z mobilnymi układami scalonymi. Mam nadzieję, że jeszcze przed konferencją prasową pojawią się dodatkowe informacje o urządzeniu, a, jeżeli nie, to pozostaje nam czekać do 3 marca.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry