WhatsApp na Maca Apple Silicon

Nadchodzi WhatsApp na Maca Apple Silicon

WhatsApp na Maca Apple Silicon jest już coraz bliżej. Firma opracowuje aktualizację swojej aplikacji na Maca z natywną obsługą urządzeń z procesorami M.

Niektórzy użytkownicy zapisani do programu TestFlight firmy WhatsApp mogą już pobrać nową wersję WhatsApp dla komputerów Apple Silicon Mac. Do tej pory te konkretne modele uruchamiały intelowską wersję WhatsApp za pośrednictwem Rosetta 2, ale natywna wersja dla Apple Silicon zapewni lepszą wydajność i optymalizację zasilania na MacBookach.

Nadchodzi WhatsApp na Maca Apple Silicon ciekawostki whatsapp na maka, WhatsApp na Maca Apple Silicon, WhatsApp na Mac  WhatsApp na Maca Apple Silicon jest już coraz bliżej. Firma opracowuje aktualizację swojej aplikacji na Maca z natywną obsługą urządzeń z procesorami M. whatsapp apple silicon 1

W najnowszej becie WhatsApp wprowadził także kilka zmian graficznych i bardziej przypominający macOS styl z nowym paskiem bocznym. Ten pasek oferuje dostęp do czatów, rozmów, archiwalnych czatów, ulubionych czatów i ustawień.

Finalna wersja tej bety powinna zostać wydana za kilka tygodni jako aktualizacja dla macOS.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top