Youtube

YouTube rozpoczął udostępnianie funkcji „obraz w obrazie” użytkownikom iOS

Serwis YouTube zaczął udostępniać funkcję obraz w obrazie wszystkim użytkownikom iOS. Teraz wyjście z aplikacji podczas oglądania filmu i sprawi, że film nie zostanie zamknięty, a pojawi się małym wyskakującym okienku.

Do tej pory funkcja była dostępna tylko dla subskrybentów YouTube Premium w Stanach Zjednoczonych, ale zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jest dostępna dla wszystkich użytkowników YouTube w Stanach Zjednoczonych.

W innych krajach, aby uzyskać dostęp do tej funkcji, wymagana jest subskrypcja premium. Google potwierdziło w zeszłym roku, że obsługa obrazu w obrazie będzie dostępna zarówno dla użytkowników premium, jak i niepłacących. Aby skorzystać z funkcji obrazu w obrazie w aplikacji YouTube, po prostu wybierz film, który chcesz obejrzeć, a następnie wyjdź z YouTube, przesuwając palcem w górę od dołu ekranu. Wideo jest przesyłane do miniodtwarzacza, który można przesuwać po ekranie.

YouTube rozpoczął udostępnianie funkcji „obraz w obrazie" użytkownikom iOS ciekawostki Youtube, pip na youtube, obraz w obrazie na youtube w iphone, obraz w obrazie na youtube  Serwis YouTube zaczął udostępniać funkcję obraz w obrazie wszystkim użytkownikom iOS. Teraz wyjście z aplikacji podczas oglądania filmu i sprawi, że film nie zostanie zamknięty, a pojawi się małym wyskakującym okienku. PiP

A czy Ty korzystałeś z tej funkcji? Przy okazji zapraszamy Was do jednego z naszych poprzednich wpisów w którym opisywaliśmy jak korzystać z funkcji Obrazu w Obrazie w aplikacji YouTube na iPhone i iPad bez konta konta Premium. Wszystko za darmo. Wpis znajdziecie obok – zobacz jak aktywować i korzystać z funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top