iphonese4

Najbardziej budżetowy smartfon Apple otrzyma 6,1-calowy ekran

Czwarta wersja smartfona iPhone SE otrzyma 6,1-calowy wyświetlacz LCD. O tym i innych szczegółach dotyczących modelu opowiedział zasobom Macrumors analityk Ross Young.

Young zawsze doskonale orientuje się w planach Apple dotyczących wydania nowych urządzeń. Według niego iPhone SE 4 będzie miał wcięcie w górnej części ekranu, ale może zabraknąć systemu rozpoznawania twarzy.

Najbardziej budżetowy smartfon Apple otrzyma 6,1-calowy ekran ciekawostki iPhone SE +  Czwarta wersja smartfona iPhone SE otrzyma 6,1-calowy wyświetlacz LCD. O tym i innych szczegółach dotyczących modelu opowiedział zasobom Macrumors analityk Ross Young. iPhoneSE3

Według niego, aby model był jak najtańszy, Apple może nie zainstalować systemu kamer TrueDepth, a zamiast tego osadzi czujnik linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania. W przeciwnym razie, we wszystkich innych aspektach, potwierdzają się wcześniejsze plotki, że nowy produkt będzie oparty na iPhone XR 2018.

Przypomnijmy, że poprzednia wersja iPhone SE była oparta na iPhone 8. Mimo topowego procesora i dobrych aparatów, smartfon nie cieszył się popularnością ze względu na przestarzały design i malutki 4,7-calowy wyświetlacz z dużymi ramkami.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top