iphone14 1

Najbardziej rozpoznawalna rzecz iPhone 14 Pro pojawiła się w smartfonie Xiaomi

Xiaomi szykuje nowy smartfon, który otrzyma charakterystyczną cechę linii iPhone 14 Pro – podaje serwis WCCF Tech. Już domyślacie się o co chodzi?

Według doniesień, nowy smartfon Xiaomi 13 Lite 5G, który ma trafić na rynek jest kontynuacją serii Xiaomi 13. Specyfikację urządzenia oraz jego wygląd podał na Twitterze Sudhanshu Ambhore, popularny bloger technologiczny. Xiaomi 13 Lite 5G to według niego globalna wersja istniejącego Xiaomi CIVI 2.

Największą nowością w Xiaomi 13 Lite 5G ma być “wyspa” w ekranie, podobna do tej, którą otrzymały najnowsze modele iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

Najbardziej rozpoznawalna rzecz iPhone 14 Pro pojawiła się w smartfonie Xiaomi ciekawostki Xiaomi 13 Lite 5G  Xiaomi szykuje nowy smartfon, który otrzyma charakterystyczną cechę linii iPhone 14 Pro - podaje serwis WCCF Tech. Już domyślacie się o co chodzi? xiaomi notch

Jednak nie wiadomo jeszcze, czy Xiaomi również w jakiś sposób wprowadzi tę funkcjonalność do interfejsu, podobnie jak w iOS 16, czy po prostu pozostanie to kolejnym otworem w ekranie w smartfonach z Androidem.

Jeśli chodzi o parametry, to nowość bazuje na Snapdragon 7 Gen 1 SoC, który w AnTuTu 9 zdobywa około 560 000 punktów. Jest też 8 GB RAM, 256 GB pamięci flash, główny aparat z sensorami o rozdzielczości 50, 20 i 2MP, przedni aparat z parą identycznych 32-megapikselowych sensorów i akumulator 4500 mAh z ładowaniem 67 W. Xiaomi 13 Lite to przebrandowany chiński model Civi 2 na rynek globalny.

W sieci pojawiło się już także wideo na którym możecie zobaczyć nowość i wspomnianą wyżej “wyspę” z bliska.

Co o tym sądzicie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top