Najlepiej szukać noclegów z HotelsCombined! gry-i-aplikacje wyszukiwanie noclegów na ios, wyszukiwanie hotelu na ios, iPhone, iPad, HotelsCombined na windows phone, HotelsCombined na ios, HotelsCombined na android, HotelsCombined, darmowe wyszukanie hotelu iphone, aplikacja na iOS, Aplikacja Jeśli podróżujecie po całym świecie i nie macie siły przeszukiwać czeluści internetu w poszukiwaniu noclegu, to mamy dla Was coś specjalnego. hotels

Najlepiej szukać noclegów z HotelsCombined!

Jeśli podróżujecie po całym świecie i nie macie siły przeszukiwać czeluści internetu w poszukiwaniu noclegu, to mamy dla Was coś specjalnego.

Dziś mamy dla Was prostą i darmową aplikację HotelsCombined, która ułatwi Wam wyszukanie noclegu na iOS, Android i Windows Phone.

Ogólne spostrzeżenia:

W przeciwieństwie do innych aplikacji dostępnych na rynku, apka HotelsCombined pracuje z wieloma źródłami informacji, w tym z zasobami głównego serwisu HotelsCombined, działa na każdym urządzeniu, przystosowuje się do Twojej lokalizacji i do tego jeszcze porównuje ceny wszystkich noclegów. Koniec z pobieraniem pięciu albo dziesięciu różnych aplikacji poświęconych konkretnemu krajowi albo regionowi.

Rezerwowanie noclegu na wyjazd zawsze jest wyzwaniem, bo w gąszczu dostępnych ofert kryją się nie tylko fajne hotele czy hostele, ale też mniej atrakcyjne miejsca, w których raczej nie chciałoby się spać. Przed każdym wyjazdem z rodziną albo znajomymi porównujemy ceny i jakość noclegów, bo to normalne, że zależy nam, żeby zatrzymać się w miejscu, z którego wszyscy będziemy zadowoleni.

I tu z pomocą przychodzi aplikacja, która daje rewelacyjne wyniki wyszukiwania i podsuwa użytkownikowi bardzo dobre i wiarygodne zdjęcia hoteli razem z oznaczeniem ich lokalizacji i opisem tego, co oferują. Jednym kliknięciem możemy przejść do szczegółów lokalizacji i rozwinąć mapkę, która od razu pokaże nam jak się w dane miejsce dostać.

Równie łatwo i szybko można też wybrać informacje o liczbie osób (dorosłych i dzieci), a obok zdjęć na ekranie pojawiają się też oceny i recenzje gości. Interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze.

Jak korzystać z aplikacji HotelsCombined:

Po uruchomieniu aplikacji na ekranie pojawia się okno wyszukiwania z następującymi polami:

 • Data przyjazdu i data wyjazdu,
 • Liczba osób,
 • Liczba pokoi.

Gdy chcemy wybrać daty, rozwija się kalendarz, w którym możemy zaznaczyć dzień przyjazdu i dzień wyjazdu (wybrane dni zaznaczają się na niebiesko). Potem klikamy w pole wyszukiwania i wpisujemy miejsce. I tu pojawia się kolejna fajna funkcja ? jeśli jesteśmy za granicą i nie umiemy wpisać dokładnej nazwy miejsca albo po prostu nie wiemy, gdzie jesteśmy, aplikacja zrobi to za nas. Wystarczy uruchomić wyszukiwanie po bieżącej lokalizacji.

Po wyszukiwaniu na ekranie pojawia się zdjęcie miejsca, którego szukamy lub w którym jesteśmy, hotele i inne obiekty w okolicy oraz ich ceny. O jakości hoteli informuje liczba gwiazdek i ocena gości w skali od 1 do 10. Wyniki możemy dalej sortować według:

 • Ceny (od najniższej do najwyższej i odwrotnie)
 • Popularności
 • Odległości od wybranego miejsca
 • Oceny gości

Oprócz tego jest jeszcze kilka opcji filtrowania wyników:

 • Liczba gwiazdek (można wybrać dokładną liczbę gwiazdek)
 • Cena za noc (mamy do wyboru kilka zakresów cen)
 • Typ obiektu (hotel, hostel, resort, apartament itp.)

Najlepiej szukać noclegów z HotelsCombined! gry-i-aplikacje wyszukiwanie noclegów na ios, wyszukiwanie hotelu na ios, iPhone, iPad, HotelsCombined na windows phone, HotelsCombined na ios, HotelsCombined na android, HotelsCombined, darmowe wyszukanie hotelu iphone, aplikacja na iOS, Aplikacja Jeśli podróżujecie po całym świecie i nie macie siły przeszukiwać czeluści internetu w poszukiwaniu noclegu, to mamy dla Was coś specjalnego. Bez nazwy 1

Na ekranie jest też mapka okolicy ze wszystkimi obiektami w pobliżu, więc można wybrać nocleg też w ten sposób.

Po wybraniu odpowiedniego miejsca możemy zobaczyć masę pożytecznych informacji: aplikacja pokazuje punkty orientacyjne w pobliżu obiektu, dzięki którym będzie nam łatwiej dotrzeć na miejsce, a także listę dostępnych pokoi wraz z cenami ? na przykład studio z łazienką za 180 PLN za noc. Oprócz tego są tam też dokładne informacje o długości doby hotelowej, konkretnym wyposażeniu i różnych udogodnieniach.

Od razu wiadomo też, czy na miejscu jest Wi-Fi (przyda się nie tylko tym, którzy przyjeżdżają służbowo) albo parking. Z recenzji gości dowiemy się, czy na miejscu jest czysto, czy obsługa jest miła, czy jedzenie jest dobre, i jakie wyposażenie mają pokoje albo łazienki.

Aplikację HotelsCombined możecie pobrać za darmo ze Sklepu Play (Android), App Store (iOS) lub Microsoft Store (Windows Phone). Z usługi można korzystać także przy pomocy strony internetowej HotelsCombined.pl.

[app 378011496]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top